Як у фотошопі об’єднати шари?

Програма фотошоп стала дуже популярною серед користувачів, адже вона допомагає без особливих труднощів обробляти зображення. У даній статті ми розповімо, як у фотошопі об’єднати шари і для чого це потрібно. Ця операція буде простою у виконанні навіть для недосвідчених користувачів. У програмі фотошоп можна об’єднати кілька шарів в один. Це робиться для того, щоб зменшити розмір файлу або об’єднати шари під час роботи, щоб вони не заважали.

Об’єднати c попереднім

Це команда, як видно з назви, об’єднує сусідні шари. Натискаєте на меню «Шари» (Layers) і там вибираєте команду «об’єднати з попереднім» (Merge Down). Також цю команду можна ввести за допомогою клавіатури поєднанням клавіш Ctrl + E. Це робиться наступним чином: необхідно затиснути клавішу Ctrl і, утримуючи її, натискати клавішу E. Можна об’єднати і шари не стоять поряд. Для цього потрібно виділити об’єднуються шари. Це робиться так: утримуючи клавішу Ctrl, лівою кнопкою миші клікаєте по тим верствам, які хочете об’єднати. Далі вибираєте в меню команду «об’єднати шари». В англомовному меню це команда все одно буде називатися «Merge Down». Після цього необхідно зберегти зображення. Для цього слід натиснути команду «Файл» (File), далі вибрати «зберегти як» («Save As»), ввести ім’я файлу і формат, в якому ви хочете зберегти зображення (. Psd,. Png,. Jpg,. Gif) .

Об’єднати видимі шари

Можна об’єднати тільки видимі шари за допомогою команди «Об’єднати видимі» (Merge Visible). Команда також знаходиться в меню «Шари» (Layers). На те, що шар видимий вказує зображення «очка» поряд із шаром в правій частині екрана. Також цю команду можна ввести за допомогою клавіатури поєднанням клавіш Shift + Ctrl + E. Необхідно одночасно затиснути клавіші Shift, Ctrl та E. Завершальний етап — це збереження зображення.

Виконати зведення

В англомовному меню це команда буде називатися «Flatten Image». Також розташовується в меню «Шари» (Layers). Вона об’єднає всі верстви. Використовується, наприклад, перед відправкою зображення на друк. Таким чином, неможливо буде внести зміни в вашу роботу, випадково її зіпсувати. Це до всього іншого дозволить захистити авторські права. При цьому команда використовується досить рідко. Необхідно додати, що необов’язково заходити в меню «Шари» (Layers) для того, щоб вибрати згадані команди. Досить просто натиснути правою кнопкою миші по шару в правій частині екрану і вибрати в меню, що розкрилося необхідну команду. Сподіваємося, що наше невелике керівництво допомогло вам розібратися з тим, як у фотошопі об’єднати шари. Вдалого навчання!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.