Як у фотошопі додати шрифт?

Дуже часто шрифт відіграє важливу роль при створенні графічних зображень. Підібравши стильний, виразний шрифт можна вирішити безліч, поставлених перед нами завдань. Але не всі знають, як у фотошопі додати шрифт. Перед установкою шрифту варто переконатися в його можливості писати тексти на кирилиці, тому що багато шрифти обмежені літерами латинського алфавіту.

Тепер давайте розглянемо декілька способів.

Перший не складний спосіб, який дозволить додати новий шрифт, полягає у виконанні наступних етапів. Знаходимо потрібний нам шрифт через пошуковий рядок браузера. Вибираємо підходящий і викачуємо його в окрему папку. На комп’ютері натискаємо «Пуск», потім «Панель управління», якщо там ви не виявили папку «Шрифти», то йдемо далі і натискаємо «Оформлення та теми» (або «Оформлення та персоналізація»). Далі бачимо збоку папку «Шрифти» і відкриваємо її. Потім копіюємо або перетягуємо потрібний нам шрифт в цю папку. Запускаємо програму Adobe Photoshop і відкриваємо список шрифтів в панелі управління текстом. Там знаходимо шрифт, який хотіли використовувати.

Другий спосіб полягає в установці шрифта через Windows. Для цього слід зайти в папку С: Windows Fonts і в меню «Файл» вибрати команду «Встановити шрифт». У вікні провідника, знаходимо шрифти, які збиралися встановити і встановлюємо. Важливо пам’ятати, що в папку С: Windows Fonts можна копіювати тільки розпакований файл шрифтів. Перед установкою шрифта слід закрити всі програми, які використовують шрифти. Шрифт, який встановлюємо, буде не доступний до перезапуску програми. А в інших випадках може знадобитися перезавантаження комп’ютера. Після перезапуску або перезавантаження ви зможете використовувати даний шрифт.

Приємною роботи.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.