Як танцювати в клубі?

v Відео — «Як танцювати в клубі»

Якщо ви не завсідник модних тусовок, а відвідуєте клуби лише час від часу, напевно перед вами вставав животрепетне питання: як правильно танцювати в клубі? Які руху здійснювати? Щоб не виглядати безглуздо потрібно слідувати нехитрим правилам, і тоді все вийде. Зараз клубні танці дуже різноманітні: це і R’n’b, і хіп-хоп, стрип-пластика, еротик денс, латина, хастл, go-go, фрі стайл, тектонік і багато іншого. Кожен може вибрати стиль, яким йому до душі. Можна поєднувати елементи різних танців і створити свій неповторний і оригінальний стиль. Зберігають свою популярність і повільні парні танці — адже з їх допомогою дівчина і хлопець можуть встановити контакт і почати романтичні стосунки.

Як танцювати в клубі: поради початківцям:

 • Танцювальна школа. Було б ідеальним варіантом, якщо б ви знайшли час і гроші для відвідування школи танців. Ці заняття були б украй корисні не тільки для вашого фізичного здоров’я! На уроках по вибраному вами напрямку, ви могли б познайомитися з новими цікавими людьми, весело і з користю провести вільний час, позбутися зайвої ваги. На тренуваннях ви навчитеся розслаблятися, рухатися розкуто і вільно. Якщо у вас були якісь внутрішні затискачі, скутість, ніяковість ви без зусиль зможете від них позбутися, як від непотрібного баласту. Вибирайте школу, де викладають професійні танцюристи, дізнайтеся думку колишніх учнів школи, по можливості відвідайте перше безкоштовне заняття, подивіться, чи добре оснащений танцювальний зал (чи є душ, вентиляція, шафки для переодягання) — всі ці нехитрі дії допоможуть вам не помилитися у виборі школи, і не витратити даром час і гроші. Щоб навчитися танцювати професійно, знадобитися чимало часу, але для виходу на танцпол досить буде 10 -15 занять. Не забувайте повторювати вдома, ті рухи, які вивчили на уроці. Головне ваше бажання!
 • Якщо у вас немає можливості відвідувати школу танців, не біда! Ви можете починати ваші тренування в домашніх умовах. Домашнє навчання не менш ефективно і доступно всім бажаючим навчитися танцювати. Інтернет пропонує вам величезну кількість навчальних відео, про те, як навчитися танцювати в клубі. Професійні танцюристи поділяться з вами секретами свого вміння. Коли тренуєтеся будинку, не забувайте дивитися в дзеркало і контролювати свої рухи. Навчальні відео у великій кількості ви зможете знайти на сайті youtube, а так само завантажити популярного трекера rutracker.org або з іншого файлообмінника. Ось деякі відео, які ми рекомендуємо подивитися:
 • Відео, як танцювати в клубі хлопцеві: Відео, як танцювати в клубі дівчині (go-go):

  Пам’ятайте, що занять вдома або в школі танців зовсім не достатньо, необхідна постійна тренування на танцполі.

 • Прийшовши на танцпол, дотримуйтесь головне правило — розслабтеся! Не думайте, про те, як модно танцювати в клубі. Дайте волю емоціям, отримуйте задоволення від танцю. Тільки той, хто рухається розкуто, рухається дійсно красиво. Обов’язково слухайте ритм і рухайтеся в такт йому. Танцюрист, вибивається з ритму, відразу внесе в процес дисгармонію. Імпровізуйте, намагайтеся не танцювати за шаблоном, який вивчили колись. Інакше танець швидко набридне і вам і дивиться на вас людям. Будьте оригінальними, не копіюйте інших, навіть якщо вони рухаються чудово.
 • Підтримуйте хорошу фізичну форму. Щоб красиво танцювати в клубі, треба мати гарну пластику і гнучке тіло. Якщо ви цілими днями сидите за комп’ютером, а потім раптом вирішите піти потанцювати, організм може відреагувати неадекватно. Тому робіть вранці зарядку, займайтеся спортом, стежте за своїм здоров’ям. Тоді ви досягнете успіху не тільки в танцях, а й в інших починаннях.
 • Ці прості рекомендації підкажуть вам, як навчитися танцювати в клубі! Танцюючи від душі, ви не тільки будете ловити на собі захоплені погляди представників протилежної статі, але і краще впізнаєте себе і розкриєте свій внутрішній світ. До зустрічі на танцполі!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.