Як танцювати тектонік?

v Відео — «Як танцювати тектонік»

Тектонік — що це: танець, музика чи торговий бренд? Тектонік перетворився на цілий рух, напрям в моді. Тому ті, хто хочуть знати, як танцювати тектонік, повинні долучитися до якоїсь культури Тектоніка, відповідати стилю одягу.

Що таке Тектонік

Фактично, Тектонік є видом сучасного танцю. Велика активність припадає саме на руки, а в цілому Тектонік об’єднує в собі такі танцювальні напрямки, як Hip-Hop, Breakdance, Liquid-Pop, Poping-Waving, C-Walk, Vogging, Tutting та інші. Танцюристи, запозичуючи різні елементи танцю з цих напрямів, створюють щось своє, унікальне і неповторне напрямок — Тектонік.

Сучасна молодь танцює тектонік скрізь: і в клубах, і на вулиці, і вдома! Так, навчитися танцювати тектонік будинку може кожен: відео уроки Тектоніка заполонили весь Інтернет. Такий запальний танець, віртуозні руху молодих людей і дівчат, специфічна музика не залишать байдужим жодного перехожого. Погляньте на відео, які величезні натовпи оточують танцюристів Тектоніка на вулицях великих міст!

Історія виникнення Тектоніка

Звідки бере свої витоки популярний танець Тектонік: Бельгія чи Франція? Насправді поштовх до створення нового напряму дала саме Бельгія. На самому початку 21 століття в клубах Бельгії включали музику Hardtech, Hardtrance і Euro Dance, а танцювали під неї в стилі Jumpstyle, стрибаючи і по черзі рухаючи то однієї, то іншою ногою в такт басів. У Франції в цей же час клуб «Metropolis» проводив вечірки «Tecktonik Killer», де молоді люди, які прагнуть відрізнятися від маси, під ритми електронної музики активно обертали руками і наслідували концепції танцю Бельгійських клубів.

Як про Тектоніка дізналися всі

Масове поширення Тектонік отримав в 2007 році, коли відео ролики з фестивалю «Paris Techno Parade» блискавично передавалися через YouTube та інші сервіси обміну відео. Шанувальників Тектонік стало безліч по всьому світу.

У 2006 році тектонік став справжньою торговою маркою, з’явилася компіляція «Tecktonik Killer». Символіка Тектоніка з’являється на широкому асортименті продукції: енергетичний напій, футболки, бейсболки, шнурки і кофти. Далеко не всім танцюристам подобалося це, через що вони почали виступати не просто в клубах, а на вулицях міст. Тепер уже і преса активно зацікавилася рухом Тектонік.

Зовнішній вигляд: як танцювати тектонік на публіці

Якщо ви хочете навчитися танцювати тектонік, то не варто нехтувати типовим стилем одягу танцюристів. Адже Тектонік — це напрямок танцю зі своєю особливою культурою, яка знаходить відображення і в зовнішньому вигляді. Як правило, молоді люди, які танцюють тектонік одягають суджені джинси — штани, обтягуючий недовгу футболку з малюнком (ним може бути емблема Тектоніка) і кросівки баскетбольного типу. Як аксесуари танцюристи Тектоніка часто носять напульсники, білий ремінь або яскраві гетри на руках.

Якщо танцюристи першого покоління Тектонік, яке явно бажала відрізнятися і від інших і шокувати, носили білі рукавички і соску в роті, то зараз все змінилося. У наш час це більш демократичний стиль одягу. Ті, хто танцює тектонік, одягають те, що самі захочуть: можуть виступати і в шортах, і в балахонах, та хоч з оголеним торсом.

Як танцювати тектонік будинку

Безумовно, щоб навчитися танцювати тектонік професійно і в найкоротші терміни, можна піти в школу танців. Але переважна більшість вчиться танцювати Тектонік у себе вдома за допомогою відео уроків, викладених в мережу.

-перше, щоб зрозуміти, як танцювати тектонік, потрібно навчитися відчувати ритм музики. Повірте, будь-яку складну комбінацію рухів можна вивчити, а от повторити все це в такт музики виходить не у всіх. Постійні тренування з часом допоможуть розвинути музикальність.

 • Дивіться у нас, як навчитися танцювати Тектонік — відео з уроком показує повільні рухи танцюриста, які ви точно встигнете повторити.
 • Переймайте досвід танцюристів, питайтеь повторювати за ними.
 • Слухайте більше різної музики і наполегливо займайтеся.
 • отстукивать ритм почутої музики.
 • Ви зрозумієте, як танцювати тектонік не тільки по відео, а й спостерігаючи за собою в дзеркалах. Обов’язково танцюйте перед дзеркалом, виправляйте помилки і стежте за своїми рухами.
 • Навчитися танцювати Тектонік будинку реально! Імпровізуйте більше. Вивчивши кілька рухів за танцюристом з навчальної ролика, повторіть їх під свою композицію. Таким чином, ви будете класно танцювати Тектонік не тільки вдома, але й в клубах за зовсім різну електронну музику!
 • Ніколи не впадайте у відчай! Більшість професіоналів, яких ви бачите на відео, як танцювати тектонік, починали вивчення танцювальних рухів самі, тобто по суті були самоучками.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.