Як танцювати на дискотеці?

v Відео — «Як танцювати на дискотеці»

Закінчується робочий тиждень. До кінця плавно рухається п’ятницю. Ви в передчутті вихідних. Ну а ввечері? Звичайно ж в клуб, адже завтра субота! Можна і погуляти подовше, і порухатися під улюблені композиції. Тільки ось так хочеться не «порухатися», а «потанцювати»! Де б і як навчитися танцювати?

Є різні способи навчитися танцювати. Головне не намагатися розучити сложин трюки і фінти, а спочатку освоїти самий початковий рівень, адже будинок не починають будувати з даху. Все залежить від того, що і як ви хочете танцювати. Є багато способів красиво рухатися. Танець — це рухи тіла. Вибирати стиль повинні тільки ви, адже танець — це прояви вашої особистості.

Вчитися танцювати потрібно з опорою на якийсь зоровий образ. Також дуже важливий зовнішній контроль — тобто присутність людини (краще тренера), який підкаже наскільки правильно ви рухаєтеся. Виходячи з вище сказаного є 2 способи навчитися танцювати:

Як і де навчитися танцювати … Може бути уроки?:

 • Вас навчить тренер. Чим гарний такий спосіб? Тренер — це людина, яка прекрасно знає ази танцювання і може навчити вас цим азам. Крім того, тренер — це контроль з боку. Він завжди уажет на ваші помилки, якщо ви танцюєте не вірно. У наш час не важко знайти тренера з танців. Ми живемо в капіталістичне час, який дає розвиток усіх видів людської діяльності, в тому числі і танців. Тому сміливо залазьте в інтернет і шукайте оголошення або сайти найрізноманітніших танцювальних шкіл, які розташовуються у вашому регіоні. Ми більш ніж упевнені, що в будь-якому регіоні нашої широкої та довгої країни знайдеться танцювальний клуб.
 • Другий спосіб — це спосіб самоучки. Людина, яка відчуває в собі сили і сміливість взятися за нелегку справу виховання свого тіла, вчитися по відеоматеріалів. В інтернеті існує величезна кількість навчального відео як для професіоналів, так і для початківців танцюристів. Єдина проблема — відсутність зовнішнього контролю. Однак, якщо після чергової ночі на дискотеці до вас будуть тягнутися натовпу шанувальників і шанувальниць, значить ви чогось досягли.
 • Давайте з вами зануримося в надра своєї пам’яті і спробуємо згадати як завжди танцюють на дискотеках. Ні для кого не секрет, що дискотека сама по собі — це захід швидше спрямоване на отримання задоволення, ніж на відпрацювання і відточування рухів. Хоча, напевно, кожен сам вибирає сенс своєї присутності на дискотеці. Виходячи з цього посміємо висновок, що люди танцюють на дискотеці так, як вони вміють, а точніше так, як вони відчувають музику. Не дарма, електронна музика, створена для дискотек, має дуже зрозумілим звучанням, темпом і ритмом. Вона сама сподвігает людини до певних рухів. Головне розслабитися і «віддатися» музиці душею і тілом. Ось деякі рекомендації, які допоможуть вам відчути свій стиль у танці.

  Як танцювати на дискотеці:

 • Відверніться від усього стороннього. Не звертайте увагу на інших людей, що вони говорять, що вони роблять і як одягнені. Вслухайтеся в музику. Спробуйте вловити її темп, ритм, а найголовніше, її настрій. Почувствав все це, починайте свій рух.
 • Не думайте про те як рухатися. Нехай тіло саме підкаже вам. Намагайтеся залишати в голові місце тільки для слухання музики. Не думайте про навколишній.
 • Пам’ятайте. Кожна людина на танцполі думає лише про себе і рідко дивиться на когось ще. Всі дуже зайняті підтримкою свого вигідного способу, щоб стежити ще й за іншими танцюристами. Увага людини — вузьконаправлено. Тому — НЕ СТЕСЬНЯЙТЕСЬ. Дайте волю своїй уяві і відпустіть своє тіло.
 • Постарайтеся отримати насолоду від своїх рухів. Відчуйте як точно рухаються частини вашого тіла під музику. Які б руху не були — це прояв вашої особистості і спонтанності. Людина, що вміє вести себе спонтанно, приваблює і притягує до себе людей.
 • Підводячи підсумок всьому ваше згаданому можна відповісти на питання як правильно і красиво танцювати на дискотеці. Танцюйте, проявляючи себе, тобто спонтанно. Не забувайте про музику і про її настрої. Намагайтеся відобразити в своєму тілі те, що ви відчуваєте, чуючи звучання і биття музики.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.