Як схуднути за допомогою вправ?

Наближається купальний сезон і все більше і більше людей намагаються прибрати вади своєї фігури і скинути кілька зайвих кілограмів, але не всі знають, які вправи потрібно для цього робити.

Спорт: як схуднути за допомогою вправ

перше, потрібно знати, що є два типи навантажень: аеробна та анаеробна. Для того що б скидати вагу вам потрібна аеробне навантаження. Що значить аеробне навантаження? Говорячи простою мовою це високоінтенсивні вправи, які зміцнюють ваше серце і допомагають спалити жир. До речі, від слова «аеробна» відбулася відома всім «аеробіка». Тепер, визначившись з типом потрібних вам навантажень, потрібно з’ясувати які саме вправи варто робити, а від яких краще відмовитися. Ви повинні розуміти те, що вправ які прибирають жир в певному місці не існує, більше того часта тренування черевних м’язів може навпаки призвести до їх збільшення і як наслідок збільшення об’єму талії. Так що для того що б ваші кілограми танули як на очах вам потрібно скорегувати ваше харчування, зменшивши кількість споживаних калорій і збільшивши кількість спалюваних і починати систематично робити такі вправи як:

 • Біг.
 • Плавання.
 • Їзда на велосипеді.
 • Пам’ятайте, що інтенсивність і тривалість тренувань потрібно збільшувати поступово. Якщо ви новачок намагайтеся починати з 15 хвилин в день, поступово збільшуючи тривалість до 30-60 хвилин в день. Але, якщо ви тренована людина і відчуваєте в собі сили, прагніть досягати 2-5 годин аеробіки в тиждень, це буде найбільш ефективним способом схуднення, який використовують культуристи перед змаганнями.

  Зберіться, будьте акуратні і постарайтеся спалити якомога більше жиру, адже скоро купальний сезон!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.