Як схуднути за допомогою води?

Зайві кілограми приносять страждання багатьом людям, боротьба з надлишковою вагою ведеться вже тисячі років. Які кошти тільки не використовували! А може бути, рішення зовсім поруч? Воно закладено природою … Вода відіграє важливу роль в процесі схуднення. Чи вірите ви чи ні, що схуднути за допомогою води можливо, не важливо, адже це доведений факт.

У більшості людей, яких турбує проблема зайвої ваги, порушений обмін речовин. І лікувати така недуга необхідно зсередини. Безумовно вже створювалися численні програми харчування, вітаміни або лікарські засоби, щоб відновити нормальний обмін речовин в організмі. Але чому б не використати для «лагодження» свого тіла воду, як це робив наймудріший народ Китаю?

Чи можна схуднути за допомогою води

Досить подивитися, що відбувається з організмом при дефіциті води, і ви зрозумієте, чому набираєте все більший і більший вагу, вживаючи мало простої води. Коли в організм надходить дуже мало води (не соків, лимонадів, супів, чаю або кави, а саме ВОДИ), відбувається порушення постачання тканин киснем і енергією, починає збільшуватися в’язкість крові. Це сильно відбивається на зовнішньому вигляді людини: шкіра швидше старіє, вона стає млявою і сухою.

Жирові клітини організму практично повністю складаються з води, але при дефіциті води вони зневоднюються. Вчені не перестають повторювати, що звичайній людині необхідно в день випивати 2-2,5 літра простої води (повторюємо не будь рідини, а саме води). А тому, хто прагне схуднути, порушувати це покарання взагалі заборонено!

Як схуднути за допомогою води

Але для схуднення потрібна саме чиста вода. Тобто вам необхідно придбати спеціальні фільтри, які здатні очистити будь-яку воду від біологічних та хімічних забруднень. Не можна пити воду з-під крана, в ній міститься дуже багато хлору. Деякі купують воду у величезних каністрах в супермаркетах.

Коли ми з вами відчуваємо почуття голоду, це мимоволі інтерпретується як знак того, що потрібно поїсти. Але насправді, вчені вважають, що наш організм може сигналізувати таким чином про дефіцит води. Адже не секрет, що організм людини на цілих 80% складається з води! Тому почуття голоду може виникати через нестачу рідини. За допомогою води схуднути можна дуже швидко. Вода робить запуск реакції обміну речовин, тобто ефективно сприяє спалюванню жиру.

Відмовляти собі в улюбленій їжі не потрібно, дієта не принесе вам багато клопоту. Отже, як схуднути за допомогою води:

 • Вранці натщесерце за 30 хвилин до їжі випийте цілий стакан чистої води.
 • Протягом всього дня необхідно випити ще 4 склянки води.
 • Увечері через 2 години після вечері також необхідно пити воду. Природно, другий вечерю після цього робити не можна.
 • Якщо слідувати цим правилам кожен день, то вага буде поступово йти, причому щодня! Відгуки про те, як худнуть на воді, дійсно позитивні, тому худніть із задоволенням, не відмовляйте собі в улюблених продуктах, а відчуття голоду заповнюйте водою в неналежні для прийняття їжі годинник! І не забувайте, зважуватися можна вранці в один і той же час натщесерце, після туалету.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.