Як схуднути за допомогою обруча?

Чи допомагає обруч схуднути

За допомогою обруча схуднути можна! До того ж він має ряд переваг перед всілякими дієтами:

 • Коли людина сидить тільки на дієтах, то він не може контролювати, в яких частинах тіла він схудне. Кілограми скидаються непропорційно. Причому десь вони можуть бути зовсім не зайвими, наприклад, в області грудей. А в першу чергу худнуть області з рихлим жиром (обличчя, груди), а тільки потім живіт і ноги. А обруч допомагає схуднути і скорегувати самим свою фігуру.
 • Дієти допомагають прибрати жир, але не шкіру. Вона може стати в’яла, обвислі. А крутячи обруч, людина худне і зміцнює шкіру, робить її підтягнутою і доглянутою.
 • Мінусом дієт люди часто називають повернення колишнього ваги, або навіть збільшення додаткових кілограмів після дієти. Якщо нетривалий час крутити обруч, то можна схуднути, не тільки спалюючи жир, але і зміцнюючи м’язи.
 • Але, щоб дійсно схуднути за допомогою обруча, необхідний час і тренування. Він не дає моментальних результатів, як дієти.

  Як схуднути з обручем

  Не думайте, що крутити обруч можна лише на талії. За допомогою нього можна зміцнити різні групи м’язів, а значить схуднути в тих частинах тіла, де Вам хочеться. Схуднути в животі, з боків і в стегнах не важко, якщо Ви будете регулярно крутити обруч. Коли Ви крутите обруч, в області живота посилюється кровотік, а значить, поліпшується травлення і обмін речовин, і Ви худнете.

  Як схуднути, крутячи обруч — поради

  Про те, скільки крутити обруч щоб схуднути, чи потрібні додаткові дієти та інші поради читайте нижче.

 • Скажемо відразу, додаткових дієт не потрібно! Обруч буде скидати Ваш вагу, якщо Ви не будете забувати про нього. А ось додаткові тренування не будуть зайвими. Вправи на інші групи м’язів не завадять, а навіть допоможуть. Тим більше, що на заняття з обручем йде не так багато часу.
 • Якщо людина не звикла до фізичних навантажень починайте з 4-5 хвилин в день, збільшуючи час кожен день. А далі обов’язково крутити обруч 2 рази на день по 15 хвилин.
 • Вибираючи обруч з масажними кульками, готуйтеся до того, що з незвички можуть з’явитися больові відчуття і синці. Просто одягаєте щільний одяг і крутите обруч, а з часом тіло звикає, і ви зніміть цей одяг.
 • Занадто швидко крутити обруч не варто. Дуже важливо, підібрати вірну інтенсивність. Перевірте, чи можете ви спокійно розмовляти, крутячи обруч. Якщо ні, сбавьте темп.
 • Займайтеся кожен день! Краще частіше, ніж один раз і тривало.
 • Схуднути з обручем і можна, і корисно! Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.