Як схуднути в тренажерному залі?

Зайва вага завжди доставляє психологічний дискомфорт. Але якщо з ним не боротися, то стрункішою ми явно не станемо, а настрій зіпсується ще більше. Так що найкращий спосіб — відправитися в тренажерний зал. Кращий рада — це скористатися послугами грамотного тренера. Якщо такого по близькості не виявилося чи не дозволяють фінансові можливості, то необхідно ретельно вивчати питання самостійно: як схуднути в тренажерному залі?

Харчування

перше, потрібно усвідомити, що крім фізичних вправ необхідно скорегувати своє харчування. Це не означає, що потрібно сідати на різні модні дієти. Дієта повинна бути одна і на все життя — здорове харчування. Відмінний варіант з ранку — вівсянка з фруктами. По-перше, вона дуже корисна, а, по-друге, дає заряд енергії. Або навпаки з ранку випити кави з чимось калорійним, щоб поповнити потреба організму в солодкому, і не залишати велику кількість калорій на вечір. Вечеряти слід білковою їжею (нежирним м’ясом, рибою, куркою) з овочами, але не з вуглеводами (крупами, картоплею, макаронами і т.д.) і за кілька годин до сну. Не обов’язково морити себе голодом після 6. Збалансоване харчування допоможе у вирішенні проблеми зайвої ваги, і ви зможете швидше схуднути в тренажерному залі. Не варто виснажувати свій організм дієтами. Це неефективно.

Інструктаж і види вправ

Якщо ви вирішили схуднути в тренажерному залі, то природно зіткнетеся з силовими вправами. Навіщо потрібні силові вправи при схудненні? Вони прискорюють метаболізм і, отже, ви будете швидше втрачати жир. У тренажерному залі можна виконувати такі вправи з вагою: випади, присідання, тяга штанги, жим лежачи, вправи на прес (наприклад, планка), станова тяга. Давати рекомендації по кількості підходів і інтенсивності тренування досить складно. Це залежить від індивідуального рівня загальнофізичної підготовки. Найкраще ваш рівень визначить інструктор, тренер. Він же покаже правильну техніку виконання вправ. Можна прозаймався з ним кілька занять, а потім продовжувати виконувати підібрану програму самостійно. Силові тренування добре чергувати з аеробними (бігова доріжка, степ-тренажер і т.д.). Вони зміцнюють серцево-судинну систему і також «розкручують» метаболізм. У фітнес-класах є спеціальні тренування з чергування силовий і аеробного навантаження в одному занятті. Вони називаються інтервальними. Не забувайте робити розминку, розігрівати м’язи і затримку. Крім того, важливо працювати на розтяжку м’язів. Наприклад, можна кілька разів на тиждень відвідувати клас йоги. Можливо, вона зможе замінити вам і заняття в тренажерному залі.

Позитивне мислення

Ну і, звичайно, важливий позитивний настрій. Не варто постійно звертати увагу на свої недоліки, акцентуйте увагу на тому, чого досягли. Проживайте повноцінно сьогоднішній день, не мучтеся неприємними спогадами і не витати занадто багато в хмарах, мріючи про ідеальну фігуру. Також не варто порівнювати себе з моделями з журналів. По-перше, всі їхні фото піддаються дуже сильною обробці, а, по-друге, для хорошого самопочуття і впевненості в собі не обов’язково досягати виснаженого стану моделі або культуриста. Їх тіло служить як робочий інструмент для демонстрації одягу або спортивних досягнень. Це лише маркетинговий хід. Здоров’я і стрункості!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.