Як схуднути в обличчі?

З проблемою, як схуднути в особі, найчастіше звертаються люди з пухкими щічками і округлою формою особи, що дісталися у спадок. Але трапляється і так, що як тільки людина захотіла видужати в тілі, вся повнота насамперед йде в обличчя. Або з віком раптом з’являється друге підборіддя і висячі щоки.

Причинами останніх змін в області підборіддя і щік є різке збільшення у вазі, швидке зниження ваги, сутулість, ослаблення м’язів, регулярна ходьба з опущеною головою, читання літератури лежачи на спині. Напрошується висновок, що для профілактики або позбавлення від висячих щік і другого підборіддя необхідно не допускати подібного у своєму житті.

Яка повинна бути дієта, щоб особа схудло

 • Чи не допускаємо набряків особи. Для цього вживаємо не менше двох літрів звичайної води в день. Інакше організм почне збирати рідину в організмі, і це обов’язково позначиться на обличчі у вигляді набряків. Головне правило — не пити газовану воду. Для схуднення особи відмінно підійде зелений чай.
 • Алкогольні напої потрібно виключити, щоб особа схудло. Якими б вони слабкими не були. Навіть навпаки, пиво, не будучи міцним напоєм, найбільше шкодить в нашій проблемі з схудненням особи. Заборона на спиртні напої пояснюється зневодненням, до якого вони призводять. А брак рідини впливає на її накопичення у вигляді набряків.
 • Думаємо про продукти. Розділимо весь наш денний раціон навпіл. Одну половину повністю замінимо овочами та фруктами. Щоб схудло особа, їх повинно бути багато! Тому що зараз нам потрібна клітковина і підтримку водного балансу організму.
 • Скоротіть вживання солі. Вона також затримує рідину в організмі. Цукор і вуглеводи діють на повноту саме в області обличчя, як кажуть фахівці.
 • Що робити, щоб схудло особа

  Поговоримо про активні дії для чоловіків і жінок. Як зробити, щоб схудло обличчя?

  Схуднути особою як чоловікові, так і жінці допоможе масаж рушником.

  Він призначений для корекції другого підборіддя та контуру обличчя. Якщо Ви володар капілярної сітки на обличчі, то даний масаж заборонений через різку зміну температур.

 • Готуємо трав’яний настій. У миску насипати 1 столову ложку трави (на вибір: ромашка, деревій, шавлія, липовий цвіт). Залити це 1,5 склянкою гарячої води. Чекаємо 20 хвилин.
 • Опускаємо рушник в трав’яний настій, а потім беремо рушник в обидві руки за кінці.
 • Згадайте, як грають на гармошці. Подібним чином смикайте рушник в різні боки різкими рухами. Робити це потрібно так, щоб рушник плескали по підборіддю.
 • А в салонах Вам запропонують послуги з пластичного і класичного масажу особи для зміцнення тонусу м’язів.

  Певні вправи допоможуть схуднути в області обличчя.

 • Схуднути в особі швидко дозволять такі вправи спільно з дієтою. Беремо чистий олівець в рот, затискаємо його зубами і в повітрі ніби малюємо букви і цифри. Можна писати імена, слова. Для нас хороша цифра 8.
 • Згорнемо наші прекрасні губки в трубочку і будемо виголошувати або співати: о-а-е-у-і-ю-я-й-е-у. А потім у зворотному порядку вимовив ті ж звуки. Чотирьох хвилин буде достатньо.
 • Відчуємо свої куточки губ і спробуємо опускати їх униз, напружуючи м’язи шиї. Потім повертаємося в початкове положення і розслабляємося. Виконуємо вправу 10 разів.
 • З’єднаємо щільно зуби і будемо намагатися відтягувати вниз нижню губу.
 • Ви багато часу проводите за комп’ютером? У Вас сидяча робота? Будемо худнути прямо там. Поставимо лікоть на стіл, а кулак помістимо під підборіддя. З силою будемо намагатися опустити обличчя вниз, заважаючи собі рукою.
 • Ще одна вправа на боротьбу з собою. Щоб обличчя схудло, нахиліть голову до лівого плеча, і ліву руку покладіть на ліву скроню. Намагайтеся головою торкнутися плеча, а рукою перешкодити цьому. З правого боку виконати теж саме.
 • Насправді людям з пухким особою схуднути лише в області обличчя досить важко. Зазвичай при схудненні в цілому, осунется і обличчя.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.