Як схуднути в ногах?

Красиве тіло передбачає красиві ноги. Без цього нікуди. Але як домогтися гарних ніг, якщо не знаєш із чого почати? Сьогодні, ми подивимося на те, як можна прибрати зайві відкладення на ногах. Отже:

Як схуднути в ногах?

Давайте звернемося до порад людей, які вже зіштовхнулися з цією проблемою і на своєму досвіді знають, чого варто схуднути в ногах.

У багатьох жінок організм працює таким чином, що ноги зазвичай товстіють в першу чергу, ну а худнуть, на жаль, в останню. У всіх організм різний, але не виключена й така ситуація. Поради для таких жінок не є складними. Що можна зробити: обгортання з плівкою, де можна використовувати різні складові, такі як бруд, магнезію або польовий хвощ; солоної пілінг; соляні ванни з маслом будь-якого цитруса, наприклад таких як, апельсин, лимон, грейпфрут і так далі; щодня наносити на ноги спалювач жирів, при цьому додавши в нього, кілька крапель цитруса. Ці процедури, тобто обгортання і ванни, необхідно чергувати через день. Все це буде працювати ефективно в купе з фізичними вправами для ніг. Це те, що потрібно робити, щоб схудли ноги. Ось одне з вправ, що допоможе впорається із зайвими відкладеннями жиру на ваших ногах. Вправа називається «Змахи».

 • Виконуйте вправу під приємну ритмічну музику.
 • Встаньте на коліна на гімнастичний килимок.
 • випрямленими руками зіпріться об підлогу.
 • Ваше тіло знаходиться паралельно підлозі.
 • Ноги зігнуті в колінах.
 • Починайте робити махи ногою назад і вгору.
 • Слід виконувати серію рухів спочатку однією ногою, наприклад, правою, потім інший.
 • Не розгинайте ногу до кінця.
 • Виконайте 30 помахів однією ногою.
 • При русі ніг необхідно максимально напружувати сідниці.
 • Після того, як обидві ноги відпрацювали руху, необхідно встати і трохи походити.
 • Багато жінок радять відмовитися від вживання їжі після 6:00. Це потрібно, щоб схудли ноги. Але якщо ваша задача схуднути тільки в ногах, тоді ні в якому разі не можна сідати на сувору дієту. Це може зіпсувати ваш обмін речовин, зміна якого приведе до малоприємних наслідків.

  Багато лікарів радять приділити особливу увагу фізичному навантаженні при схудненні в області ніг. Кожен організм унікальний, тому не варто довіряти перевіреним способам, коли є можливість взяти консультацію у лікаря. Потрібно зосередити свою увагу лише на тих вправах, які розвивають м’язів проблемних ділянок ніг. Прості програми, які мають на увазі під собою біг, ходьбу і плавання, роблять ноги стрункішими, а жирові відкладення зникають.

  Що потрібно обов’язково пам’ятати? При схудненні не можна накачувати ноги. Це, мабуть, найголовніше правило. Ваше завдання — позбутися від жиру, а не накачати м’язи. Не секрет, що накачані ноги будуть здаватися ще більш товстими. Напевно, ви не будете задоволені цим.

  Також не можна забувати і про розтяжці ніг, яка зміцнить ваші м’язи не надавши їм сильного обсягу. Це дозволить схуднути в ногах за тиждень. Секрет в тому, що після того, як м’язи набирають масу, то їх краще розтягнути. У результаті їх форма буде еластичною, а сила і витривалість зросте.

  Обов’язково пам’ятайте і те, що точкове спалювання жиру на тілі — неможливо. Якщо ви починаєте програму схуднення, яка включає в себе фізичне навантаження, то жирові відкладення будуть спалюватися по всьому тілу. Зазвичай, найдовше жир зникає там, де його більше. У зв’язку з таким станом речей, свою увагу слід зосередити на вправах верхніх частин ніг. Це стегна і сідниці. Наведене вище вправу «Змахи» — це одне з найкращих рішень для спалювання жиру тільки в певних місцях тіла, в даному випадку в стегнах і сідницях.

  Спробуйте зайнятися цією вправою кілька разів на день. Дотримуйтесь нестрогую дієту. Якщо ви будете працювати в системі, то ви швидко доб’єтеся гарних результатів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.