Як схуднути попою?

Щоб схуднути в області стегон, потрібно дотримуватися особливого режиму харчування та виконувати спеціальні фізичні вправи. Перш за все, потрібно обмежити себе в раціоні, інакше навантаження не принесе жодного результату. В цілому, не потрібно замислюватися, як схуднути попою, так як здійснити це порівняно просто.

Харчування: худнемо попою

Так як клітини здатні пропускати крізь себе тільки чисту воду, необхідно забути про компотах, чаях, соках, кави та інших напоях, і пити тільки воду. Ця рідина поглинається тканинами, руйнуючи хворі та старі клітини. Корисний звичайний імбирний чай, по пів кружки перед їжею.

Непогано двічі на місяць голодувати. Для зручності, виконуйте це в період повної і нового місяця — не тому, що цей час якесь особливе, а тільки для того, щоб проміжки між голодовками вийшли однакові. Такий голод може замінити місячну дієту. Взагалі, щоб схуднути в попі, організм між прийомами їжі має засвоїти вже перетравлювану їжу. Тобто, не беріться за їжу без почуття сильного голоду, а краще складіть своєрідний розпорядок дня. Їжу, що містить вуглеводи, краще подавати на сніданок, жири — на обід, і білки — на вечерю. Тому каші їжте з ранку, супи — вдень, і трохи відвареного м’яса — ввечері. Не забувайте при цьому про свіжих фруктах і овочах, але вживайте їх в міру. Мабуть, єдине звідси виняток — томати, що призводять до накопичення жиру.

Фізичні вправи

Не варто турбуватися про те, як схуднути ніг і попі, якщо регулярно займатися фізичними вправами. Корисні звичайнісінькі нахили і розтяжки, добре допомагає обертання хула-хупа. Також розроблені спеціальні вправи для ніг і стегон, наприклад, присідання. З закладеними за голову руками, на ширині плечей ногами розставленими, і прямою спиною присідайте п’ятдесят разів.

Або ляжте на бік, підіпріть рукою голову і піднімайте ногу, яка опинилася зверху, до стелі. Опустіть її. Повторіть так приблизно вдесятеро для першої ноги, і, змінивши бік, стільки ж — для другої. Плідно відведення стегна: сядьте на підлогу з прямими ногами і поставте руки поруч зі стегнами. Відірвіть сідниці від поверхні і повільно тягніться вперед, випрямляючи своє тіло в рівну лінію. Щоб швидко схуднути в попі, підійміть з цього положення пряму ногу вгору, зберігаючи спину прямою, і опустіть її. Зробіть три підходи і поміняйте ногу.

Ще можна зробити так: ляжте з піднятими вгору і зігнутими ногами на спину. Відведіть ногу в бік, а потім поверніть її в початкове положення. Кілька разів виконайте те ж з другою ногою. Врахуйте, що згадані вправи подіють лише тоді, коли Ви будете виконувати їх щодня.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.