Як схуднути після нового року?

Новий рік завжди асоціюється у свідомості будь-якого українця з застіллям, при тому різноманітним і надмірно ситним. Вийти з-за новорічного столу не пере вдається тільки одиницям, та й тих стіл наздоганяє вже вранці першого січня, коли треба доїдати, то що не встигли вночі. Природно, після таких свят може з’явитися зайву вагу, тому хочеться знати, як схуднути після нового року.

Як схуднути після нового року

 • Після рясних застіль можна влаштовувати розвантажувальні дні, але не голодуйте зовсім, краще для цього вибрати короткострокову моно-дієти, вони зазвичай засновані на одному певному продукті яблуках, сирі, кефірі. Така дієта дозволяє швидко скинути вагу, але будьте обережні, щоб його не послабити, і не варто користуватися такими дієтами тим, у кого є які-небудь захворювання шлунково-кишкового тракту.
 • Новорічний стіл зазвичай затягується до ранку і всі режими і біоритми організму зсуваються. Перестаньте їсти після 18.00 і у вашого організму з’явиться час спокійно перетравити з’їдене до того як ви ляжете спати, так він встигне перерозподілити енергію. В такому варіанті якщо ваша вага і не почне йти, то він як мінімум не буде додаватися.
 • Як схуднути після нового року — почати правильно харчуватися. Все собі регулярно обіцяють з першого січня почати нове життя, а ви візьміть і зробіть. Знизьте кількість жирів і вуглеводів, їжте продукти багаті клітковиною. Починайте день з вівсяної каші, свіжих фруктів, відмовтеся від жирної свинини на користь курки, відмовтеся від шоколаду і переходите на мед і фрукти.
 • Ще один спосіб скинути вагу — поїхати на дачу. По-перше там багато снігу, і поки ви його розчистите, щоб дістатися до будинку, ви вже витратите багато енергії, по-друге там є баня, а як відомо баня і сауна відмінні помічники в боротьбі із зайвими кілограмами. Ну і ніхто не відміняв гри в сніжки з друзями, та й просто можна ізвалять один одного в заметах, а вже біг по заметах можна вважати окремим видом спорту з посиленою навантаженням на ноги.
 • І найкращий спосіб, як схуднути після нового року — займіться спортом. Будь-яка фізична активність відмінно допомагає скинути вагу, краще всього для цього допомагає аеробне навантаження, ви можете навіть займатися аеробікою будинку по відео-уроків. Можна нарешті купити абонемент в тренажерний зал або басейн або почати займатися танцями.
 • Отже, існує маса способів, як схуднути після нового року. Все в ваших руках, не лінуйтеся, будьте активні і зайві кілограми ніколи більше до вас не повернуться. Ну, або до наступного нового року.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.