Як схуднути після кесарева розтину?

Жінки, які перенесли операцію кесарів розтин, знають, як виглядає після неї живіт. Здається, що самостійно позбавитися від нього не вийде ніколи в житті! Він не прибирається ні через тиждень, ні через місяць, ні через рік! Насправді все реально, просто потрібно набратися терпіння і не лінуватися!

Як схуднути після кесарева розтину?

Спеціальні вправи для зміцнення м’язів живота після кесаревого не можна починати відразу після пологів, почекайте поки пройде біль, в цей час носите бандаж, він полегшить напруга м’язів і, відповідно, хворобливі відчуття навколо шва. Не чекайте занадто багато часу. Через рік боротьба із зайвою вагою і в’ялістю шкіри буде вже не актуальна, тому що буде марна!

Після вагітності, яка закінчилася кесаревим розтином треба відновлювати не тільки м’язи преса, а й м’язи всього тіла в цілому. Виконуйте прості загальнозміцнюючі вправи через кілька днів після операції.

 • Найголовніше вправа в цей період — вправа на укріплення дна таза. Для його виконання потрібен великий м’яч. Встаньте так, щоб руки були на підлозі і шкарпетки ніг на м’ячі, підкочує м’яч до себе ногами, згинаючи корпус, поступово збільшуйте кількість повторень.
 • Через два тижні починайте виконувати вправи на поставу: вис на перекладині, ходьба з книгою на голові, плавання
 • Через два місяці можна починати зміцнювати м’язи. Попередньо обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Кращою тренуванням в цей період буде фітнес. Добре, якщо ви зможете займатися з тренером у тренажерному залі. Дуже благотворно впливає плавання. Воно не тільки дає рівномірне навантаження на всі групи м’язів, але і знімає втому.
 • Не варто впадати у відчай, тренуйтеся!

  Найголовніше в боротьбі за струнку фігуру і плоский живіт після кесарева розтину — не впадати у відчай і вірити у власні сили.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.