Як схуднути підлітку?

В останні роки досить актуальна проблема: як можна схуднути підлітку. Ринок перенасичений сухариками, чіпсами, різними фаст-фудами, газованою водою. Вживання цих продуктів в їжу незмінно веде до ожиріння. Батькам важко проконтролювати, що їдять діти поки вони на роботі.

Як схуднути без дієт підлітку? Відмовтеся від перерахованих вище продуктів! Розкажіть дитині, наскільки вони шкідливі. У віці від 12 до 16 років схуднути набагато простіше, ніж у більш пізньому. У молодому організмі, що росте обмін речовин швидко відновлюється.

Швидко схуднути підлітку допоможе правильне харчування і спорт за режимом. Більше вітамінів, більше рідини, більше свіжого повітря і більше фізичних навантажень дозволять підлітку почати худнути вже через тиждень.

Слідкуйте за фігурою вашої дитини з малих років. Ви ж не хочете, щоб у нього розвинулися комплекси неповноцінності через зовнішній вигляд.

Як схуднути підлітку в 12 років. Віддайте дівчинку на танці, а хлопчика в плавання. Ці види спорту дозволяють почати займатися ними в будь-якому віці. Не давайте їсти на ніч і довго просиджувати за комп’ютером, захоплюйтеся замість цієї дитини прогулянками і катанням на велосипеді або на ковзанах.

Як схуднути підлітку в 13 років. 13 років — черговий пік зростання. Скористайтеся цим. У раціоні дитини завжди повинні бути овочі, фрукти, риба відварена або запечена, кисло-молочні продукти з низьким вмістом жиру. Слідкуйте за харчуванням і ви не помітите, як дитина витягнеться і схудне.

Як схуднути підлітку в 14 років. У 14 років підлітки починають звертати увагу на протилежну стать. У зв’язку з цим може допомогти будь-якої стимул. З подачі батьків, діти в цьому віці легко захоплюються новими видами спорту, іншими, не тими, якими вони займалися раніше. Вони хочуть бути популярними і красивими. Підтримайте дитини в цьому. Продовжуйте стежити за харчуванням.

Як схуднути підлітку в 16 років. В цей час, якщо все в порядку з шлунком, можна спробувати дієту. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем-дієтологом, ні в якому разі не призначайте дієту самостійно. Займіться разом з дитиною бігом вранці або підіть у басейн. Задайтесь метою разом схуднути, наприклад, до літа. І кожен раз, коли з’являється спокуса з’їсти щось не те, нагадуйте один одному про вашої мети.

Щоб дитина харчувався правильно, це має стати способом життя всієї родини. Введіть табу на чіпси і лимонад. Їх з легкістю замінять фрукти і соки з них!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.