Як створити сайт самому безкоштовно за 5 хвилин?

У наш час практично у кожної людини є можливість створити власну сторінку в інтернеті. Туди можна помістити все мислиме і немислиме зміст, що переходить в тому числі і рамки закону.

Існує велика кількість сервісів за самостійним створення сайтів. Звичайно, безкоштовний сайт буде відрізнятися від тих сайтів, за які відвалений непогані суми грошей. Але для звичайного користувача свій сайт — це дуже навіть здорово і добре. Деякі сервіси пропонують створити сайти для продажу, то є інтернет-магазини. Таким чином, ви отримуєте можливість відкрити свою справу на просторах інтернету. Давайте звернемося до найбільш популярних сервісів по створенню власної сторінки в мережі Інтернет:

Як створити сайт самому безкоштовно:

 • перше не варто забувати, що існуючі соціальні мережі, такі як facebook.com і vkontakte.ru дають серйозні можливості для створення як розважальної сторінки, так і інформаційної сторінки для будь-якого бізнес-проекту. Не варто пренебрігать сервісами цих мереж, адже не секрет, що вони користуються величезною популярністю і володіють значною кількістю клієнтів. Кожен день на сторінках цих сайтів бувають мільйони людей. Дуже висока ймовірність їх попадання і на вашу інформаційну сторінку.
 • безкоштовний сайт ukoz.ru. Це один з найбільш відомих сайтів для безкоштовного створення сторінок в інтернеті. На рахунку ukoz вже більше мільйона, досі активних сайтів користувачів сервісу. Компанія активно торгує на ринку інтернет-технології вже більше п’яти років. Ви можете створити сайт не тільки російською мовою. Сервіс підтримує 13 мовних локалізацій. За даними статистики, кожен день до сайтів, створеним за допомогою сервісу ukoz, звертаються 100 000 000 користувачів інтернету. Якщо ви не знаєте з чого почати, то 250 шаблонів готових конструкцій сайту допоможуть вам визначитися з майбутнім видом вашої інтернет-сторінки. Для створення унікального сайту, вам запропонують 21 модуль, 100 віджетів і 1000 гаджетів. Вам запропонують домен з локалізацією «. Ru». Резервне копіювання, запропоноване сервісом, допоможе захистити сайт від збоїв на вашому робочому комп’ютері. Сучасна система CMS допоможе вам створити унікальний сайт, який буде виділятися серед ваших конкурентів. Ukoz не буде накладати обмеження на базу даних вашого сайту, відповідно, підписавши договір з фірмою, ви станете власником безлімітного віртуального простору. Якщо ви відчуваєте, що створення сайту самостійно вам не під силу, то ви знайдете величезну кількість підручників і посібників по створенню дійсно успішного сайту. Гостинне і дружелюбне спільнота користувачів ukoz.ru із задоволенням прийме вас в їх стрункі ряди. Завдяки сервісу ви зможете здійснювати повний контроль над своїм сайтом. Ефективне і просте використання сервісу ukoz.ru допоможе вам без праці освоїтися з нелегкою справою створення своєї сторінки в інтернеті.
 • Я поділюся своїм досвідом. Один хороший чоловік створив для мене сайт за допомогою сервісу WIX.com абсолютно безкоштовно. Сервіс дозволяє створювати мінімалістичні, а головне красиві і прості сайти. У створенні сайтів використовуються флеш-технології, що додає сайтам особливу привабливість. Ви можете поставити для фонового супроводу будь-яку мелодію. Елементи сайту можуть цікаво пересуватися. Просте зміст допоможе вашим клієнтам дуже швидко зрозуміти зміст ваших послуг. Мабуть, єдина проблема — це робота сайтів лише англійською мовою. Ось приклади кращих робота сервісу WIX.com: www.waflfootball.com www.rethinkworkshop.com www.finleyguitars.co.uk Ну і мій сайт, який зробив один хороший чоловік: www.jennyborn.com
 • Однак створення сайту це складний і багатоетапний процес. Довіряючи створення сайту професіоналам — Ви економите час і сили, а значить можете зайнятися своєю роботою або улюбленою справою.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.