Як створити опитування в контакті?

Вконтакте — найпопулярніша соціальна мережа в Росії. Багато людей освоюють її вже з 2006 року. Не дивно, що користувачі стали освоювати не тільки пересилання повідомлень, але й більш складні форми взаємодії. Одна з них — опитування. Тому тема нашої статті сьогодні: «Як створити опитування в контакті?».

Для того, щоб створити опитування на своїй стіні в соціальній мережі «Вконтакте» необхідно спочатку клацнути у вікні записів з написом усередині «Що у Вас нового» (через яке Ви повідомляєте останні, новини, оновлюєте статуси і фото). Далі справа клацнути по посиланню «Прикріпити». У списку, що розкрився навести курсор на «Інше». Розкриється список з можливими варіантами останнім з яких буде «Опитування». Після вибору посилання «Опитування» треба ввести тему опитування і варінт відповіді.

Опитування можна створювати в своїй або чужій групі описаним вище чином.

Тепер ми ознайомилися з найпростішими способами створення опитувань в контакті. Ви можете без всяких проблем створювати свої запитання на різні теми. І, можливо, такі опитування можуть стати не просто споособом розваги, а й підставою для аналітичних науково-популярних статей.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.