Як стати знаменитою?

Бажаєте знати, як стати знаменитою? Похвально, ми допоможемо вам корисними порадами та мотивацією. Досить лише прочитати текст статті і перший крок на шляху до успіху — позаду!

Різноманітні методи, як стати багатою і знаменитою

Ми не станемо розмінюватися на дрібниці і розглядати, як стати знаменитою в школі або ж наприклад, стати знаменитим вконтакте. Давайте брати на порядок вище! Отже, як стати знаменитим співаком або зіркою телеекрану.

Шлях праведний

Перший шлях — довгий, зате чесний. Почнемо з музичної школи в рідному місті. Закінчивши її з відзнакою чинимо в столичний театральний ВУЗ або музичне училище. Краще не з першого разу — це загартує характер і дасть зрозуміти, що не все так просто. На старших курсах намагаємося потрапляти в епізодичні ролі, в усілякі масовки. Вас починають хвалити викладачі, помічають ваш талант і власний образ, його глибину. Ви не виявляєте собою центральний об’єкт Всесвіту, навколо вас не носяться няньки і ви не чекаєте стрімкого злету на Олімп. Ви — те саме сильне середня ланка, талановите і надійне. Саме такі люди і становлять міцну основу будь-якого мистецтва. З часом ви точно займете своє становище на світовій арені, ви завоюєте популярність, визнання. Не скоро, але точно, це найвірніший шлях, хоч і самий повільний і … чесний.

Альтернатива, як стати знаменитою

Це більше шлях для авантюристок. Ви — щаслива володарка шикарної зовнішності, хороших даних та вміння ризикувати. Тоді прямо на конкурс талантів! Багато хто вважає, що всі призові місця заздалегідь розподілені або куплені. Навіть якщо воно так і виявиться, все одно — намагайтеся показати все, на що здатні. Якщо ви займете околопрізовое місце (а журі все одно необхідно роздати всім місця), то є ймовірність бути поміченим пресою, телебаченням, головне — широкою аудиторією. Той, кому купили місця, заздалегідь визнав свою поразку і неконкурентоспроможність — зрозумійте це. Відчуйте сам запах конкуренції, наберіться досвіду і зробіть своєї мантрою слова «головне, щоб мене помітили і запам’ятали».

Хитрий шлях або Популярність через гардероб

Якщо вам не вдалося потрапити в сферу знаменитих людей безпосередньо — зробіть це через чорний хід. Існують десятки прикладів, коли помічники редакторів ставали телезірками, а прибиральниці — співачками. Вивчіть списки вакансії, нам на руку те, що щодня відкриваються десятки нових проектів. А потрапивши на роботу, зарекомендує себе як учня, грамотного і тямущого людини з почуттям обов’язку і якимись талантами. Важливо опинитися в потрібному місці в потрібний час — це половина успіху в шоу-бізнесі.

Шлях мудрих

Якщо вже ніяк не виходить стати зіркою з півоберта, необхідно розібратися з цим професійно. Ідіть вчитися на продюсера — багато ВНЗ з радістю відчинять перед вами свої двері. Вчіться сумлінно, вникайте в усі премудрості справи, налагоджуйте контакти з «великими» людьми. А коли прийде час вашого першого проекту — розкрутіть себе саму. Це дієвий спосіб, як стати знаменитою.

Спонсорство майбутньої зірки

Підійдіть до питання своєї популярності, як це роблять бізнесмени. Оцініть свої перспективи і потенціал, проаналізуйте шоу-бізнес, продумайте свою нішу в ньому. Після — складіть бізнес-план і шукайте собі спонсора. Так, багато серйозних людей і цілі організації готові вкладати свої гроші в перспективні проекти — віддача дуже висока, як правило. Ну а ви, крім грошей, завоюєте популярність, станете знаменитою.

Зв’язки і як їх використовувати

Ось він спосіб, наприклад, як Джастін Бібер став знаменитим. Крім таланту, якщо у вас є корисні знайомства або навіть родинні зв’язки — не бійтеся і не соромтеся використовувати їх на повну котушку. Якщо вдуматися, то будь-який відомий режисер чи продюсер колись вчився в школі, і в нього були однокласники — у них є знайомі і так далі. Існує теорія, слідуючи якій всі люди на землі мають між собою зв’язку не довше ніж в три людини — і її складно спростувати! Але и тут і не за цим, краще навпаки — доведіть е на своєму прикладі. Заодно і знаменитою станете. Двічі.

Сучасні технології допомагають стати знаменитою

Як стати знаменитим в інтернеті? Найпростіше. Якщо у вас є які-небудь таланти — не соромтеся цього, знімайте на відеокамеру і поспішайте викладати на популярні відеохостинги, такі як Youtube, наприклад. Ваш талант оцінять мільйони людей по всьому світу, це найшвидший спосіб, як стати знаменитою. Можливо, вас помітить якась телекомпанія або інтернет-угрупування відеоблогер, які запропонують працювати далі. А це означає не тільки приріст популярності щомиті, а й помітна зміна на вашому розрахунковому рахунку в банку!

Бажаємо вам удачі на вашому шляху до популярності і багатства!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.