Як стати художником?

Ви можете зізнатися іншим і, головне, самому собі, що ваша таємна дитяча мрія полягала саме в тому, щоб стати художником, малювати картини, відображати реальність в малюнках і створювати свої власні світи? Ви ставите питанням, як стати художником і втілити свої мрії в реальність? Є кілька обов’язкових кроків на шляху до цієї мрії. Давайте розберемо їх разом.

Вважається, що художники — це вільні люди, які слідують покликом серця і привносять в навколишній світ частинку власного світу. Художник повинен володіти двома незамінними якостями: він повинен хотіти творити і долучати людей до прекрасного.

Художником можна бути в різних областях і напрямках — все залежить від ваших прагнень і бажань.

Звучить заманливо, чи не так? Ще сто років тому не існувало такого розмаїття напрямів у художньому мистецтві. Сьогодні кожен може спробувати себе в ньому, навіть не маючи особливого досвіду.

З чого почати шлях художника

Якщо у вас талант «від Бога», і вам не потрібні ніякі знання і підказки в цьому виді мистецтва, то можна спробувати засвітитися в художньому співтоваристві, не забуваючи при цьому, що як «новачок» ви можете отримати несхвальні відгуки про ваш творчості незалежно від його якості.

Але що робити, якщо вам необхідний досвід і додаткові знання для того, щоб по праву називати себе художником? Це дуже добре, якщо ви ще в тому віці, коли можете почати відвідувати яку-небудь художню школу. Там ви наберетеся досвіду в написанні картин, дізнаєтеся про різні напрямки в художньому мистецтві, зможете обмінятися досвідом з іншими початківцями. Якщо ж можливість піти в художню школу ви упустили, то зараз існує безліч курсів як для початківців художників, так і для професіоналів, що бажають підняти свій рівень або вивчити нові напрямки.

Значить, ми визначилися з першим кроком — вам потрібно вирішити, чи потрібно вам додаткову освіту, і якщо так, то де і як його отримувати.

Крок другий — операція під кодовою назвою «розкрутка»

Припустимо, що ви вже маєте певний обсяг знань і, що найголовніше, робіт для того, щоб з їх допомогою знайомити оточуючих зі своєю творчістю. Тепер обов’язково необхідно заявити про себе! Продвигайте свої роботи в Інтернеті, в різних соціальних мережах. Таким чином, ви будете ставати упізнаваним і, може, навіть популярним художником. Сьогодні реклама в соціальних мережах та Інтернеті — це відповідь на те, як стати відомим художником.

Ви можете спробувати зв’язатися з керівництвом якогось виставкового залу — завжди є можливість бути поміченим в художньому співтоваристві і отримати визнання.

Не забувайте про всілякі форумах, конференціях і виставках, які влаштовуються не тільки для вже відомих і шанованих художників, а й для нових талантів, яких з’являється все більше і більше.

Крок третій — розвиток

Сучасність не може існувати без розвитку. Розвиток художника — визначальний фактор з становлення його творчості з самого початку. Якщо ви хочете досягти успіху в мистецтві в сучасному світі, ви просто зобов’язані постійно пізнавати щось нове і змінюватися разом із суспільством і його інтересами. Сьогодні це дуже легко зробити в силу інформаційної доступності і свободи вибору.

Якщо ви будете прагнути до своєї мети, змінюватися і змінювати світ, то у вас все вийде. Головне, не здаватися! І хто знає, може, завтра ви вже запитаєте як стати геніальним художником, щоб вас пам’ятали покоління?

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.