Як стати волонтером?

Волонтери — це люди, готові добровільно і безоплатно надавати посильну допомогу в різних напрямках. Люди різні, як молоді, так і у віці, як сміливі, так і вельми нерішучі — головне, їх об’єднує бажання бути чиїмось чеснотами. Давайте розберемося, як стати волонтером, що для цього потрібно і «кого спитати».

Хочу стати волонтером, але …

І цих «але» дуже багато. Люди нашого часу часто соромляться своєї гуманності, доброти або благородства — таке вже суспільство. Нехай і не однозначно, але тим не менш, на переважна більшість наш режим життєдіяльності діє деструктивно, виховуючи такі ниці риси, як жадібність, боягузтво, одноосібність.

Але ми не зараховуємо себе до числа таких «людей». І що заважає нам стати волонтерами? Найчастіше, це раціональні обчислення, ніби як залишуся я в прибутку, чи ні. Якщо матеріально — то ні. Адже ми хочемо ділиться, ділитися своїм теплом, увагою, часом … і не шукаємо способи заробити.

Питання тут полягає в людських якостях, властивих вам, і бажанні виховувати їх у собі. Але давайте трохи визначимо всю ширину спектра діяльності волонтерів.

Чим займаються волонтери

Короткий список посильних справ, на прикладі однієї Пітерської волонтерської організації:

 • Збір коштів на потреби хворих дітей.
 • Організація свят і різних заходів.
 • Безпосереднє спілкування з хворими дітьми — підбадьорити морально.
 • Тимчасова допомога — наприклад, передача документів, аналізів …
 • Поширення інформації. Розповівши знайомим про цієї діяльності, в перспективі, ми отримаємо ще волонтерів!
 • Цікавитесь, як стати волонтером в Москві? Більшість подібних організації беруть початок саме звідти, законне питання. Ось посилання на офіційний сайт волонтери Москви.

  Там ви можете знайти всю цікаву для вас інформацію, а також контакти для зв’язку, якщо що-небудь не зрозуміло.

  О спорт, ти — мир!

  До чого цей газетний слоган? Всім відомо, що в 2014 році будуть проводиться зимові Олімпійські ігри. Інтерес наш обгрунтований ще й тим, що місцем проведення їх буде наша батьківщина — Росія, зокрема, місто Сочі. А будь-які Олімпійські ігри вимагають величезних трудовитрат … Тут то і згадуємо ми про волонтерів.

  Як стати волонтером Сочі 2014, якщо взагалі слабо уявляєш, що це таке? Для початку, необхідно прочитати всю вичерпну інформацію за посиланням: Сочі 2014.

  Наведу кілька витягів, щоб зацікавити.

  Для початку, ваш вік — не має значення. 18 вам, або 52 — неважливо! Якщо ви хочете допомогти в організації Ігор — ласкаво просимо.

  З приводу «конкурсу». Так, безсумнівно, знайдеться багато охочих допомогти, тим більше волонтерство на іграх принести може не тільки моральну загартування, але і досвід, пізніше не зайвий. Так от, необхідне число волонтерів — 25 000. Не багато, не мало, але шанс високий. Заповніть анкету, натиснувши клавішу «стати волонтером».

  Після її заповнення, чекайте листа на скриньку електронної пошти, з інструкціями ваших подальших дій.

  Що з приводу роду діяльності — спектр широкий, потрібні всі, починаючи від журналістів і кухарів, до системних адміністраторів.

  Тепер, коли ви знаєте, як стати волонтером, ми сподіваємося, ця інформація буде не тільки засвоєна, а й застосована.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.