Як стати винкс?

Мультиплікаційні фільми — це ціле мистецтво, яке направлено на формування особистості дітей. На жаль, деякі виробники такого кіно дбають про якість своїх робіт і не замислюються про те, чого навчають дітей та й взагалі всіх інших людей ці фільми. Сьогоднішня стаття присвячена дітям. Швидше за все саме вони будуть головними читачами. Так що, дорогі, на цей раз, хлопці, давайте разом дізнаємося про знаменитих фей Винкс і спробуємо стати однією з них. Отже:

Як стати Винкс?

Як ви знаєте, дорогі маленькі читачі, в мультфільмах про Винкс є кілька головних героїв. Ми розповімо вам про способи, які допоможуть вам стати чарівницею Винкс. Почнемо з одного з найпопулярніших.

Як стати Винкс Блум:

Блум — це принцеса казкового королівства і вона головна героїня серіалу. Багато дівчинки хочуть бути схожою на Блум і мати її силою. Але на нещастя молодої красуні, зла відьма Трікс погубила її батьків і їх королівство. Однак, Блум вдалося врятуватися, вирости і знайти чарівну силу. Для того щоб стати феєю Винкс, необхідна правильна одяг. Тому, потрібно знайти речі у вашому гардеробі або гардеробі своїх батьків, які могли б бути схожі на ті, що носить Блум. Не прогав жодної деталі, юний шукач пригод. Пам’ятай, справжня фея — це фея у всеозброєнні. Ти можеш створити власний образ винкс з тієї одягу, яка в тебе є. Головне, не боятися експериментувати. У кожної феї є потаємне місце, де вона зберігає свої таємниці і секрети. Щоб стати Блум, тобі знадобиться зробити таке укриття, щоб в години розпачу й труднощі ти змогла відновити свої сили. Обов’язковою умовою створення такого укриття є збереження таємниці в клубі Винкс. Тільки феї можуть знати про це місце. Ну і останнє дію, яка тобі необхідно зробити — це прошепотіти твоє найулюбленіше слово, сказавши перед цим: «Магікс Блум». Це твій пароль, який допоможе перевтілитися в фею і назад в людину.

Як стати Винкс Флорою:

Флора — це особлива героїня мультиплікаційного серіалу про фей Винкс. Багато дівчаток мріють стати Флорою, так як вона справжня модниця і володіє мудрістю, доступною тільки їй. Для того щоб стати справжньою феєю Винкс, вам також знадобиться відповідний одяг і своє таємне укриття. Ви можете стає феєю Флорою тільки в своєму укритті або в укритті своїх подруг по клубу Винкс. Для перевтілення у Флору зробіть наступне — налийте стакан води і додайте в нього маленьку ложку цукру і малинового варення. Гарненько розмішайте вміст склянки спеціальної чарівної ложечкою. Щоб зробити таку ложку вам потрібно взяти будь-яку ложку і прочитати заклинання: «Магікс Спун!» Тепер потрібно лягти в своєму укритті і дочекатися дії зілля. Воно подіє через пів години. Для перетворення в людину, необхідно просто випити склянку води.

Як стати Винкс Стелою:

Стелла — один з найулюбленіших персонажів серіалу. Щоб перетвориться на Стеллу потрібно зробити наступне. Візьміть листок паперу і набір кольорових олівців або фломастерів. На аркуші паперу необхідно намалювати карту королівства. На карті потрібно позначити всі найважливіші місця для клубу Винкс. По справжньому важлива місія покладена на вас! Саме завдяки вашій карті, інші феї зможуть знаходити і перемагати своїх ворогів, а також черпати силу в зонах відновлення. Створіть свій образ з одягу і зробіть укриття. Помістіть створену карту в своєму укритті. Будьте уважні! Тільки феї клубу Винкс можуть бачити цю карту і користуватися їй. Для повного перевтілення в Стеллу потрібно дуже уважно подивитися на карту і вимовити наступне заклинання: «Магікс Мап!» Після цього починається процес перевтілення в Стеллу. Ви станете їй протягом півгодини. Для того щоб стати знову людиною, випийте склянку води.

Як стати Винкс Роксі:

Перетворення в Роксі — це, мабуть, найважче. Тільки справжні феї, які володіють внутрішньою силою і мудрістю зможуть стати Роксі. Щоб стати феєю Винкс зараз, вам потрібно створити свій образ з наявної одягу і зробити укриття Винкс. Після цього візьміть скакалку і виконайте свої найскладніші стрибки. Потім візьміть м’яч і три рази перекиньте його в повітря. Підкинувши м’яч в четвертий раз, дайте йому вдариться об підлогу. Далі залазьте в укриття і тихо скажіть: «Магікс Пауер!» Щоб перетвориться в людини, випийте склянку води. Таким же чином можна стати Винкс Лейлою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.