Як стати відомим?

Хто з нас не мріє стати відомим і знаменитим, особливо коли чуєш історії таких людей як Марк Цукерберг (всесвітньо відомий засновник соціально мережі Facebook) або Стів Джобс (засновник комп’ютерної компанії Apple). Але як стати відомим насправді?

Насправді стати відомою людиною можна, не тільки створивши власну компанію або розробивши соціальну мережу. Знаменитими і відомими люди стають і за інші заслуги. Згадайте як багато знаменитих спортсменів, моделей, співаків, письменників, музикантів ви знаєте. І це тільки початок. Але як всі ці люди стали настільки знаменитими? Існують сім шляхів, які пояснюють як стати відомим:

 • Чесний спосіб. Навчання, наприклад, у сфері мистецтва в рідному місті, далі навчання в одному з ВУЗів Москви або Санкт-Петербурга. Проходження всіх труднощів особисто і важке сходження по кар’єрних сходах. Це самий повільний, але самий чесний шлях.
 • Для впевнених у собі людей. Якщо ви розкріпачена і дуже талановита особистість від народження, ви вмієте добре співати, танцювати, малювати і т.д., то вам пряма дорога на конкурси талантів. Тут ви зможете показати себе у всій красі. Журі оцінить ваші вміння гідно і дасть вам одне з призових місць. Мимо цього не зможуть пройти засоби масової інформації і про вас будуть говорити в газетах, по телебаченню і радіо. Але, якщо ви не зможете заробити призове місце, то вас все одно помітять, головне яскраво показати свій талант.
 • «З чорного ходу». Якщо ви не змогли увірватися в світ знаменитостей з парадного входу, то вас варто тихо увійти через чорний хід. Існує багато прикладів, коли прибиральниці ставали співачками, а театральні костюмери примами. Чим важче шлях до слави, тим приємніше її нарешті-таки досягти. Насамперед вам треба простудіювати список подібних вакансій і знайти для себе підходяще, а потім просто зарекомендувати себе як грамотного і розумного працівника, на якого завжди можна покластися, повірте ваші зусилля не залишаться без подяки.
 • Науковий спосіб. У наш час в Росії відкривається все більше ВНЗ, які пропонують вам освіту продюсера. Ви легко зможете освоїти цю професію і попрактикуватися, розкручуючи себе. У Росії вже кілька відомих людей добилися популярності саме таким способом.
 • Знайти спонсора. У багатьох це словосполучення викликає лише негативні і дивні асоціації. Люди вважають, що це дуже принизливе заняття для дівчат з певним характером, але це далеко не так. Вам просто потрібно знати собі ціну і знайти свою сферу діяльності, а потім назвати себе проектом і написати докладний бізнес-план і почати пошуки спонсора. В нинішній час навіть багато банків не відмовляються вкладати в мистецтво і шоу-бізнес.
 • Корисні знайомі і родинні зв’язки. Якщо ви маєте такі зв’язки, то вам варто використовувати їх на повну котушку, якщо їх немає, то слід завести такі зв’язки, так як це дуже суттєвий помічник у досягненні ваших цілей. Намагайтеся зав’язати якомога більше корисних знайомств, будьте товариським. У досягненні успіху всі засоби хороші.
 • Для талантів. Якщо ви справжній талант, але про це знаю тільки ваші друзі, знайомі та сусіди, то вам слід записати демо-касету або відео з вашими талантами і віднести її в різні продюсерські центи. Ходіть на кастинги різних передач, на кастинги ведучих. Ваш головний козир-це ваш талант, використовуйте його і ви досягнете успіху.
 • Якщо ж ви задалися питанням, як в інтернеті стати знаменитим або як стати відомим в контакті, то тут все ще простіше. Для того щоб стати знаменитим в інтернеті в тому числі і в соціальних мережах, вам не потрібно багато зусиль. По-перше, ви просто напросто можете зняти, короткий відеоролик, на якому ви робите, що-небудь смішне чи цікаве і викласти його в мережу. Вашу популярність буде визначати кількість переглядів. Також ви можете стати відомим блогером або навіть вести свою інтернет передачу. Загалом, тут все залежить тільки від вашої фантазії і ваших уподобань. Дерзайте!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.