Як стати відмінницею?

Головна відмінність між відмінниками і просто учнями полягає в тому, що відмінники завжди йдуть на крок попереду. Вони — улюбленці вчителів, до них звертаються за допомогою, вони беруть участь в олімпіадах і отримують нагороди за свої старання.

Як стати відмінницею або відмінником? Перш за все, треба вирішити, хочеш ти цього чи ні. Відмінник — це не тільки привілей, але й обов’язки. Якщо відмінник з якихось причин зменшує темп і «скочується» на четвірки, то йому відразу ж з усіх сторін пред’являють претензії. Часто відмінники працюють набагато більше своїх однокласників, беруть додаткові завдання і вивчають складніші підручники.

Проте, позитивних сторін відмінного навчання набагато більше, ніж негативних. Крім загального уваги і поваги вчителів, відмінники мають усі шанси домогтися поставлених цілей в житті. Кого беруть на роботу — «среднечка» або хорошого фахівця? Хто виграє гранти та стипендії для навчання в найпрестижніших навчальних закладах? Звичайно ті, хто досяг успіху в якійсь області. Відмінні оцінки — показник того, що учень або студент розбирається в певному предметі.

На запитання, як стати відмінницею в школі, існує одна відповідь: вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Потрібно розуміти, що самі собою «п’ятірки» не з’являться. Коли вчитель побачить, що учень працює, старається і виконує всі завдання, то він, учитель, буде ставити оцінки вище. Чим більше ти будеш займатися, тим краще ти будеш розуміти те, що ви вивчаєте. Як результат, в щоденнику появлятся добрі та відмінні оцінки.

Щоб почати вчитися краще, необхідно слідувати декільком правилам:

 • Якщо ти щось не розумієш, обов’язково питай вчителя або своїх однокласників. Вчителі завжди готові допомогти тим, хто хоче вчитися. Потрібно пам’ятати, що один пробіл у знаннях, коли учень щось не розуміє, може потім привести до загального нерозуміння теми. В даному випадку, відмінних оцінок не бачити.
 • Більше приділяй часу навчанню і домашнім завданням. Якщо ти все будеш робити ретельно, то тобі набагато легше буде справлятися із завданнями на уроках.
 • Менше проводь часу за комп’ютерними іграми. Комп’ютер та комп’ютерні ігри віднімають багато сил.
 • Запитай у батьків. Батьки знають, що вчитися треба добре, тому завжди подумають, як тобі допомогти. Іноді, вони звертаються до репетиторів, які як раз і допомагають школяреві поліпшити свої результати.
 • Часто буває так, що необхідно підняти результати тільки в якомусь одному предметі. Наприклад, як стати відмінницею з математики? Для цього потрібно серйозно підійти до вирішення домашніх завдань і уважно слухати вчителя в школі на уроках математики, вчити формули, прорешівать завдання. Тут, як і скрізь, працює правило: вчитися і тільки вчитися.

  Хоча, не варто забувати і про відпочинок. Якщо постійно вчитися і «світу білого не бачити», то можна і, навпаки, знизити свої результати. Навчання без відпочинку гарантує перевтома, розсіяна увага і загальну втому. В такому стані навіть просто відвідувати уроки дуже складно, що говорити про те, щоб стати відмінницею в класі?

  Нарешті, найголовніше — це поставити собі мету домогтися найкращих результатів, стати відповідальнішими і розвинути свої здібності. Тоді в майбутньому відкриються всі дороги, і можна буде вибирати, яким шляхом піти. Відмінне навчання — запорука успіху!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.