Як стати ванількой?

v Відео — «Як стати ванількой»

Ми вже писали про те, хто такі ванількі ось тут хто такі ванількі? У статті, посилання на яку ми привели, є дуже багато відмінних рис ванілек. Якщо коротко, то потрібно копіювати їх, для того щоб бути ванількой. Біда полягає в тому, що нетолерантне російське суспільство не любить ванілек, а ще більше вона не любить так званих «позерів», тих хто намагається перейняти тільки зовнішні ознаки якоїсь культури.

Так як же стати справжньою ванількой? В ідеалі для цього потрібно бути дитиною представника середнього класу. Адже саме в таких сім’ях формується свідомість ванілек. Їх батьки досить забезпечені для того, що купити своїм дітям недешевий дзеркальний фотоапарат або ломографія, окуляри Rayban, відповідну одяг з принтами і символікою Нью Йорка або Великобританії. До речі, є припущення, що любов до Великобританії як надзвичайно волелюбної країні також щеплена ванількам батьками. Адже Лондон — це прихисток всіх російських політичних засуджених.

Але не можна ж думати тільки про зовнішній, потрібно звернути увагу і на зміст. Ванількі слухають інді-музику, читають сучасних авторів, наприклад Пауло Коельо, Чака Паланіка або Януша Леона Вишневського. Книги останнього буває не так просто подужати, тому що вони нудні, але захоплені закохані дівчата щось в ньому знаходять. Також як дівчатка, хлопчики-ванількі захоплюються арт-хаусного кіно. Тому на питання, як стати хлопчиком ванількой, можна відповісти, — так само, як і дівчинкою, тільки трохи поміняти одяг. Адже філософія цієї соціальної групи не залежить від статі. Для залучення до арт-хаусного кіно спробуйте подивитися фільми Ларса фон Трієра. Ми радимо почати з фільму «Догвіль» з чарівною Ніколь Кідман у головній ролі. Якщо він вам сподобається, то, швидше за все, інші його фільми теж оціните. Останній і самий улюблений фільм ванілек від Ларса фон Трієра називається «Меланхолія». І, звичайно, не можна забувати про фільм «Ванільне небо» з Томом Крузом, Камерон Діас і Пенелопою Крус.

Важливим аспектом ванільною життя є ставлення ванілек до соціуму та політиці. Ставлення до недавнього часу було показово дістанціррованним. Ванількі хотіли жити в своєму казковому світі, але, схоже, що протести останніх місяців стали модними і у хіпстерів, підвидом яких є ванількі.

І наостанок відео як стати ванількой в допомогу.

І пам’ятаєте, як сказав Фред, герой фільму «Стиляги»: «Важливо не те, що зовні, важливо те, що на підкладці. Чим вільніше людина, тим він простіший одягнений».

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Культура. Додайте в закладки постійне посилання.