Як стати вампіром?

Вампіри завжди приваблювали людей своєю недоступністю, силою, красою і можливостями. А після виходу на масові екрани сутінкової саги форуми стали ще більше пістрявити питаннями про те, як стати вампіром, а деякі навіть стали звертатися до дантиста з проханням зробити їм ікла! Якщо ти один з тих, хто шукає відповідь на питання: «Як стати вампіром в житті?», То ця стаття для тебе.

Для початку ти повинен розуміти, чого ти бажаєш, і бути впевненим в існуванні вампірів. Вампір тільки зовні виглядає як людина, але живе він інакше. Вампірам не потрібна людська їжа, їм невідома людська любов, та й родичів у них немає. Якщо ти готовий відмовитися від радощів людського життя, то у тебе є шанс стати вампіром.

Все вампіри діляться на дві великі групи: власне вампіри, які живляться кров’ю, і енергетичні вампіри, які висмоктують сили з оточуючих. Спочатку розглянемо першу групу. Ці вампіри також поділяються на кілька підгруп. Є такі, які ненавидять людей і вкрай кровожерні, є спокійні і стримані, є вампіри, не мають постійного місця проживання, вони подорожують. Також вампіри діляться і за іншою ознакою: серед них є істоти нижчого порядку і вищого. Перші здатні перетворити на вампіра будь-якої людини, так як їм потрібно поповнювати свою сім’ю. Вампіри другої групи більш перебірливі, і кого попало вони до себе не приймуть. Такі вампіри звернуть в собі подібного тільки людини чистого, розумного і талановитого, якому невластиві низинні людські почуття (заздрість, жадібність і т.д.). Як стати вампіром? Є кілька способів:

 • Людина, що бажає стати вампіром, повинен пройти певний обряд посвячення у вампіри. Цей обряд утримується під найсуворішої таємницею, і пройти його людина зможе лише тоді, коли оточуючі його вампіри будуть упевнені в тому, що він зможе стати справжнім вампіром.
 • Укус вампіра. Для цього потрібно обчислити, де і коли вампіри люблять проводити час, і частіше бувати в цих місцях. Якщо вампіри погодяться, то допоможуть тобі стати таким же, як вони. Але все може залежати від ситуації. Якщо людина залишиться з вампіром один на один, то в другого з’явиться вибір: звернути людини в собі подібного або випити з нього кров до останньої краплі. Все залежить від поведінки людини і від того, до якої групи належить вампір.
 • Стати проклятим. Для цього потрібно довести якогось людини до того, щоб він сильно і від душі прокляв тебе. Коли це відбудеться, можливо, ти будеш перетворюватися у вампіра. Але це не стовідсотковий варіант. Якщо нічого не вийде, то тебе чекає нелегке життя: у проклятого людини все не ладиться, починаючи від здоров’я і закінчуючи роботою.
 • Звернутися до чорної магії і до сатанинської біблії. В цих джерелах також описані способи того, як стати вампіром.
 • Є дві такі раритетні книги — «Книга крові» і «Лента жертви», але дістати їх неймовірно важко. Багато запевняють в тому, що завдяки їм можна стати стовідсотковим вампіром.
 • Дуже сильне бажання. Думка матеріальна, і сильне бажання може серйозно допомогти стати вампіром.
 • Доля. Є повір’я, що якщо людині уготовано стати вампіром, то він їм неодмінно стане.
 • Деякі стверджують, що існує пара рецептів по зверненню до вампірів. Перший — викопати хробака в повний місяць і з’їсти його, потім попросити друга вкусити тебе в шию. Другий — вбити горобця в п’ятницю 13 і випити його кров. Так ти станеш вампіром, але не відразу.
 • Але більшість стверджують, що без допомоги справжніх вампірів не обійтися. Тому найбільш дієві варіанти — це перший і другий. Також існує медична точка зору на вампіризм. Полягає вона в тому, що у деяких людей спостерігається нестача певних речовин в крові, які можна отримати завдяки крові іншої істоти. Такі люди відчувають спрагу крові і по ідеї також можуть вважатися вампірами.

  Тепер поговоримо про те, як стати енергетичним вампіром. Енергетичний вампір — істота, що висмоктує з людей енергію і сили собі на благо. Як їм стати? Ти можеш стати цігуністом. Цігуніст володіє знаннями про те, як можна поглинати і акумулювати в собі енергії Ци. Також вони вміють відкривати певні енергетичні точки, які полегшують можливість передачі енергії. Другий спосіб: стати ментальним вампіром. Такі мають ментальними способами впливу на жертву. Щоб стати енергетично вампіром, потрібно навчитися викликати у людини сильні емоції. Жертва повинна жарко сперечатися з противником, лаятися й проклинати, відчувати горе та образу. Чим більше негативних емоцій зазнає жертва і чим сильніше вони будуть, тим більше енергії з неї зможе висмоктати енергетичний вампір.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.