Як стати стервом: упаковка не головне

Давно вже минули ті часи, коли жінку можна було образити словом «стерво». А якщо не образити, то, принаймні, сильно образити. Сучасні дами і панночки сприймають його як комплімент, і вчаться бути добрими стервами також старанно, як у свій час їх бабусі вчилися бути хорошими господинями. З’явилася навіть своєрідна наука під назвою «стервологія». Вважається, що освоїла її представниці прекрасної статі гарантовано особисте щастя і успішне життя.

Тим часом трактувати поняття «стерво» можна по-різному. Для когось це жінка, начисто позбавлена будь-яких моральних принципів і здатна маніпулювати людьми в ім’я досягнення власних цілей. Така здатна калічити чужі долі і ходити по трупах. Навряд чи до цього реально зводяться наміри сотень тисяч прекрасних дам, що бажають стати стервом. А ось якщо розуміти під стервозною особливої жінку, впевнену в собі, прекрасно володіє своїми почуттями, знаючу, чого вона хоче від життя і як цього домогтися, — тоді, безумовно, варто засісти за підручники з стервологіі, бо подібні якості гідні захоплення і поваги.

Правило перше: «упаковка» — не головне

Не треба думати, що стерво починається із зовнішнього образу. Так, вона володіє яскравою зовнішністю, але не стільки тому, що наділена нею від природи, скільки завдяки вмінню підкреслювати свої переваги. Стерво любить себе і намагається, щоб власний вигляд ніколи її не розчаровував. Вона стежить за фігурою, не економить на якісній косметиці та оздоровчих сервісах.

Одяг стерви дозволяє їй відчувати себе комфортно в будь-якій обстановці. Її мало турбує думка оточуючих про марку її одягу, підборі аксесуарів і так далі. Головне, щоб вона сама могла себе почувати в цих речах чарівною. Якщо у неї виникне бажання пройтися на височенних шпильках, вона це зробить. Якщо стерву заманулося бродити по вулиці в линялій футболці і рваних джинсах, її ніхто не переконає. Але перебувати двадцять чотири години на добу на каблуках, в міні-спідниці і блузі з глибоким декольте тільки заради того, щоб «чіпляти» всіх чоловіків, що випадково опинилися в радіусі п’ятдесяти метрів від неї, стерва не стане. Вона не полює на всіх підряд — їй потрібні обрані.

Правило друге: не захоплюватися

Стерво не втрачає голову від неземної любові до свого обранця — неважливо, виявився він на її шляху лише героєм чергового роману чи єдиним і неповторним. Але це зовсім не означає, що вона зв’язується з ним з чисто меркантильних міркувань. Навпаки, більшість справжніх стерв матеріально незалежні, що дозволяє їм тримати дистанцію від чоловіків.

Але розрахунок у відносинах стерви з протилежною статтю все одно присутня. Вона може вибрати чоловіка лише тому, що він влаштовує її як коханець або тому, що на неї найшло щось на зразок спортивного азарту. У будь-якому випадку стерво повинна відчувати до нього певний інтерес. Вона ніколи не комплексує ні з приводу віку обранця, ні з приводу його соціального статусу. Стерву добре відомо: чоловіки приходять і йдуть, а життя триває. І вона не буде проливати сльози від того, що всі романи мають властивість закінчуватися. Адже добре проводити час можна з самими різними чоловіками, а в вічну любов стерви не вірять.

Правило третє: бути непередбачуваною

Чоловіки, як відомо, в основному, любителі екстриму та гострих відчуттів. А життя поруч зі стервом і є суцільний екстрим. Коли їй потрібно, вона зможе викликати в своєму обранцеві уколи ревнощів, неспокій, страх втратити відносини. Все це — майстерна психологічна маніпуляція, але подібні прийоми необхідні для того, щоб чоловік не «звикав» до жінки. Адже не дарма кажуть, що в жінці повинна бути своя таємниця, своя загадка.

Скандалів і істерик справжня стерво ніколи не закочує. У неї більш витончені методи: ще вчора ласкава і пухнаста, як кошеня, завтра вона може стати холодною і неприступною, подібно Снігової королеви. З уважною співрозмовниці вона перетворюється в страсну сперечальниця, і її чуйність і щирість змінюються непокірністю. Всі ці прийоми дозволяють продемонструвати свою незалежність від чоловіка: зразок ось я, поруч, але спробуй-но мене візьми живцем.

В принципі, це, напевно, і всі ази, решті приходить з досвідом. Але чи так потрібен подібний досвід, якщо в глибині душі живе дитяча мрія про великій і світлій любові?

Світлана Усанкова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.