Як стати справжньою русалкою?

Кожна дівчинка за своє життя хоча б раз дивилася мультик «Аріель». Це прекрасна історія про загадкову русалочці, яка піднялася з морського дна для того, щоб знайти справжню любов. Русалки — істоти загадкові. Повір’я і казки про дівчат з риб’ячим хвостом замість ніг завжди зачаровують слухача. Зовсім не дивно, що багато хто з нас задаються питанням: «Як стати справжньою русалкою?»

Існує величезна кількість легенд, заклинань, переказів про те, як стати дівчинці русалкою. У цій статті ми зібрали найцікавіші казкові рецепти. Що розповідають нам мультфільми, казки і міфи …

Отже, спосіб 1 — як удома стати русалкою: досить простий і вірний, міститься в одній древній легенді. Вона говорить, що потрібно дочекатися повного місяця, так як це найкращий час для ритуалу. Запаліть свічки по всьому будинку, наберіть у ванну води, бажано наповнити її морською сіллю, опуститеся в неї і прочитайте про себе наступне заклинання:

«О, прекрасні боги, я молю вас лише про одне. Виконайте всього одне моє бажання! Я хочу стати русалкою, щоб принести добро у цей світ. Хвіст нехай з’являється тоді, коли я буду плавати по дну морському, а коли я буду мандрувати по суші, мої ноги будуть зі мною «

Після цих магічних слів погляньте на повний місяць, ще раз повторіть заклинання і лягайте спати. Скоро боги дадуть вам відповідь у вигляді знака, ви зрозумієте якого.

Спосіб 2 — як стати русалкою в реальному житті: підійде для тих же любителів заклинань і всього міфічного. Для цього ритуалу, який проводять удома і, який описаний в легендах, вам знадобляться кілька важливих предметів:

 • перлина (можна штучна);
 • гребінь (бажано красиво прикрашений);
 • кілька своїх волосинок (попередньо їх потрібно підготувати);
 • дзеркало.
 • Важливо пам’ятати, що русалки — істоти з довгими красивими волоссям, тому підійдіть до питання серйозно, а саме, відростіть заздалегідь (до ритуалу), волосся, розпустіть їх, вимийте і ретельно причешіть. У день, коли, на вашу думку, настав час реально стати русалкою, постарайтеся виспатися. Обов’язково входите в новий образ в хорошому настрої, інакше русалки не приймуть нову дівчинку. Опівночі роздягніться до гола, на тілі не повинно бути нічого. Сережки, каблучки, браслети та інші аксесуари повинні бути зняті. У вашій кімнаті повинна бути абсолютна темрява, допускається тільки запалити одну свічку, щоб не було так страшно. Розкладіть всі необхідні речі (перлина, гребінь і волосинки) поблизу дзеркала, а самі стаєте напроти нього. Дивлячись на себе, повторюйте вголос наступні слова: «Дівчата-подружки, гляньте на мене, дівчата-реготухи, покажіть себе, русалки я кличу вас — приходьте, мене з собою в свої ряди ви заберіть!»

  Спосіб 3 як стати русалкою в життя підійде для тих, чий будинок знаходиться поблизу водойми. По-старовинному російському переказами, яке любили розповідати мами своїм незаміжнім дочкам, казкові істоти русалки жили в чистих озерах. Багато мандрівники, які тримали свій шлях в далекі міста, зупиняючись на привал біля озера, ночами чули дивні пісні неймовірних за красою дівчат. Вони закликали їх до себе, щоб продовжити шлях разом. Молодий чоловік міг закохатися в русалку з першого погляду і, якщо та відповідала йому взаємністю, то їх уже ніщо не могло розлучити і проживали вони своє життя так довго і так щасливо, як їм тільки хотілося. Якщо ви живете неподалік від озера, про якого ви чули якісь незвичайні міфи, то підіть туди в повний місяць ніч зі своїми подругами. Сідайте на березі і дивитеся на те, як відображається місяць у воді. Цей варіант вимагає терпіння, тому чекати можна годинами. Як тільки ви перестали бачити відображення місяця на водній гладі, це означає, що озеро кличе вас. Викупайтеся в, тепер уже, священної воді і на ранок ви відчуєте, що стали реальною русалкою.

  Спосіб 4 (річний рецепт: як стати русалкою). Літо — найкращий час, для перетворення в русалку. Всі дівчатка в теплі місяці року купаються, засмагають і веселяться. Постійно думайте про те, чого ви найбільше хочете в цьому житті. Якщо ваше бажання — стати Русалочкой настільки велике, ніщо не зможе цьому перешкодити. В одній з казок говориться: «покровителі водної стихії, істоти морські самі вибирають собі тих, чиє бажання понад усе …». Виходячи з цього, можна запропонувати вам простий рецепт: не треба нічого робити, читати заклинання, проводити обряди, русалки самі виберуть вас і зроблять однієї з них. Відбудеться це так — якщо під час чергового купання, ви відчули, що хтось дряпає або лоскоче вас за п’яту або ногу, то можете бути впевнені, що незабаром ви приєднаєтеся до цих загадковим істотам.

  Що ж, дорогі дівчинки, у цій статті ви дізналися лише кілька казкових рецептів того, як стати справжньою русалкою. Легенди, міфи, казки постійно розповідають нам про чудеса природи. Вимилел це? Найімовірніше так, і стати справжньою русалкою можна тільки в казці. А вірити в чудеса завжди приємно, чи не так?

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.