Як стати русалкою?

Русалки — це справжні чарівниці: вони вміють керувати стихіями води та повітря, а також здатні дихати під водою. За деякими легендами, вони навіть вміють приймати форму різних істот. Не у всіх з них є хвіст, тому багато хто з них живуть, як прості люди.

Є численні магічні методи, як стати русалкою, отримавши її здібності. Найпростіший з них — написати на листку про те, які сили бажаєте придбати, і як хочеться виглядати. Всі опишіть в дрібницях: чим більше подробиць, тим краще. У повню покладіть лист на підвіконня так, щоб на нього падало місячне світло. Вранці перевірте, чи не з’явився на ньому новий знак, або не зникла чи одна з букв. Якщо це сталося, терміново відправляйтеся у ванну, щоб перевірити свої здібності.

Ще можна помістити в кухоль черепашку, перед цим налив в неї води, і поставивши її під світло повного місяця. Коли прийде третій день «русального тижня», треба опівночі водою зі склянки облити себе. Про те, як можна стати русалкою, знали ще наші предки. У третього дня «русального тижня» немає точної дати, але він наступає на сьомий четвер після Великодня. Крім того, русалки дуже активні на свято Івана Купали — 7 липня. За народними віруваннями, під час «русального тижня» і на Івана Купала найчастіше і відбуваються чудеса. Іноді, щоб отримати здібності русалок, не потрібно чекати повного місяця або особливого дня. Наприклад, в підсолену воду умочіть апельсин, що не очищений. Потім зніміть шкірку з нього у формі спіральки і помістіть її в склянку з будь водою на 1:00. Після зазначеного часу цю воду необхідно випити, а сік з апельсина вичавити в заполонений ванну, і після зануритися в неї з головою.

Є й інші способи як стати русалкою, пов’язані з купанням. Напередодні повного місяця зробіть воду у ванні, як в море: розбавте її морською сіллю, злегка підігрійте, і покладіть на дно ванни побільше черепашок, можна навіть насипати піску. Прикріпіть до стіни дзеркало так, щоб луна відбивалася від її поверхні і її світло можна було легко побачити з ванною. Перебуваючи у ванні, дивіться на місячне відображення, поки воно не зникне зовсім. Навіть якщо на це піде кілька годин, не відривайте погляду від дзеркала, інакше чарівництво пропаде. Будь-хто, хто відає, як стати людині русалкою, підтвердить це.

Коли місяць перестане бути видимою, всього на двадцять секунд поринете повністю у воду. Потім зробіть вигляд, немов пливете в море, а через п’ять хвилин вилезьте з ванної. Не забудьте злити воду і прибратися, і лягайте спати з невисохлою головою. Одягніть майку і шорти, штани або спідницю того кольору, якого стане ваш новий хвіст. Для того щоб спосіб точно подіяв, під подушку покладіть морську мушлю. Іноді перед повним місяцем на шматочку паперу пишуть бажання, а потім умочують його в акваріум і кладуть під квітковий горщик.

Є навіть заклинання, як стати русалкою, але в звичайному житті воно не подіє. Щоб воно спрацювало, потрібно дочекатися повного місяця, і пізно вночі сісти в наповнену ванну. Світло у будинку при цьому повинен бути виключений. Треба тричі покликати русалку. У тому випадку, якщо почуєте дивні шерехи і голоси, значить, русалка тут. Її не варто лякатися, попросіть у неї вголос хвіст і вирушайте спати.

Ще один схожий спосіб: потрібно намазати пасту для зубів на клаптик паперу, поклавши його на край раковини, а потім пустити воду, вимовивши три рази той же заклинання. Все перераховане — реальні способи як стати русалкою, тому в обох випадках русалка прийде. Повідомте їй своє ім’я та розмовляйте з нею, про що хочеться, а вона стане подумки відповідати. Тільки в кінці попросіть чудові здібності, а на прощання не забудьте вклонитися. Русалка буде роздумувати протягом місяця, чи варто довірити свої сили людині, і спостерігати за вами. Якщо русалка вважатиме, що ви надійні, через деяку пору сам собою з’явиться хвіст. У цей період не можна промокати на людях і розповідати їм про існування русалок.

Якщо не хочеться викликати русалку за допомогою цих двох методів, є інші як стати русалкою перевірені способи, не настільки страшні. Так, потрібно загорнути риб’ячу лусочку і свій волосся в папірець, а потім спалити їх. Попіл розбавте у воді і випийте її. Подивіться в два поставлених одне напроти іншого дзеркала, промовивши вголос «я стану русалкою», а потім викупайтеся. Природно, робити це потрібно тільки під час повного місяця: в інші дні цей метод просто не подіє. Ще в повний місяць можна просто покупатися у ванній при свічках — цей метод не вимагає якихось особливих дій.

Існують і інші поради як стати русалкою: люди перетворюються в цих істот, якщо часто плавають влітку в море або річці. Корисно вчитися глибше пірнати або довше затримувати дихання. Непогано купатися в повний місяць: іноді після цього зароджуються здатності керувати стихіями води і повітря. А русалочий хвіст з’явиться, якщо пірнути в 7:00 ранку 9 жовтня якого року в воду, яка відображатиме місячне світло. Дуже важливо, ставши русалкою, не втратити придбану силу. Тренуйте її кожен день, інакше вона зникне всього через кілька тижнів, і більше ніколи не повернеться. Забороняється розповідати іншим людям про свої здібності і про існування русалок, інакше сила пропаде. Взагалі, звертайтеся з нею обережно, і тільки на благо інших.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.