Як стати русалкою вдома?

Кожна дівчинка мріє стати русалкою. Її образ полонить і зачаровує, адже колись русалок відносили до могутнім богиням, що втілює Сонце і Місяць. Русалкою вважалася дівчина, що володіє довгими зеленими волоссям, з гарною фігурою і риб’ячому хвостом. Так як, богині повинні були існувати в двох стихіях — на небі і під водою, то на думку людей, русалку був необхідний риб’ячий хвіст. Однак, на думку древніх слов’ян, не всі русалки мали хвости, адже вони могли виходити з води на короткий час і підійматися на дерева, чекаючи людей.

Тому, щоб стати русалкою будинку, необов’язково їсти рибу і запивати її молоком, в надії, що у вас з’явиться риб’ячий хвіст. Давайте розглянемо спосіб, як стати русалкою без хвоста. Цей спосіб можна спробувати удвох з подругою, наприклад, коли залишитеся ночувати разом. Вночі, бажано в повний місяць прочиніть вікно і скажіть три рази: «Хочу стати русалкою, яка володіє трьома силами — окріп, лід і повітря». Після того як виголосили заклинання вголос, топните три рази ногою, візьміть ручку, аркуш паперу і напишіть кожне з цих словосполучень: «Я три рази стукаю», «Я три рази шепочу», «Я три сили хочу». Папірець покладіть під подушку і лягайте спати.

Якщо ви хочете стати русалкою без повного місяця, то є ще один спосіб, щоб виконати вашу мрію. Треба взяти дерев’яну гребінець, миску з водою і вийти на балкон. Як тільки покладіть гребінець в миску і закриєте очі, промовте фразу: «Русалки, візьміть мене до себе і наділіть своїми силами: хочу контролювати лід, окріп і повітря». Потім доторкніться до води і лише після цього можете відкривати очі. Далі розчісуйте волосся мокрою дерев’яної гребінцем, продовжуючи просити чарівних сил у русалок. Таким чином, ви зможете стати русалкою з силою, яка проникне в вас через ваше волосся.

Якщо ви переконані, що привабливість русалки полягає в її риб’ячому хвості і в умінні жити під водою, то тоді можете сміливо спробувати стати русалкою у ванні. Щоб стати русалкою у ванні є кілька способів, який з них підійде саме вам, ви дізнаєтеся самі. Перший полягає в тому, що вам буде потрібно залізти у ванну з солоною водою і прочитати наступне заклинання: «О, божественні істоти з всесвіту, до вас у мене тільки одне прохання! Я хочу стати русалкою по справжньому, нехай поки я у воді, я буду русалкою з оксамитової шкірою, мокрим волоссям і хвостом, але коли я вийду на сушу, у мене зникне хвіст і ноги повернуться до мене! О, божественні істоти, виконаєте моє прохання! » Другий спосіб трохи схожий на перший, але вам знадобиться ще ланцюжок з кулоном. Встаньте під душ або у ванну з водою і промовте наступне заклинання, дивлячись на ланцюжок: «Магія парфумів з глибини, я хочу хвіст, а не дві ноги.» Поки ви у воді, то можете уявити себе русалкою з цим хвостом, адже хвіст не обов’язково повинен бути трикутним або схожим на риб’ячий. Його головна відмінність у тому, що з ним ви можете тільки плавати і лежати у воді, але не ходити.

Якщо ви хочете стати русалкою легко і в домашніх умовах, то покладіть в стакан з водою черепашку, поставте його перед повним місяцем на цілу ніч, а на ранок можете випити воду або вмитися нею. Ні в якому разі, не беріть в рот черепашку, т.к. це небезпечно для здоров’я і не принесе ніякої користі і результату, якого ви хочете досягти. Краще обійтися тільки заклинаннями і вірою у ваші власні сили.

Спробувати стати русалкою будинку днем вам допоможе ще один спосіб. Відірвіть невеликий лист паперу і намажте його зубною пастою, потім покладіть його на край раковини і включіть воду. Погасіть світло, закрийте у ванній двері і тричі покличте русалку. Коли вона прийде, а якщо це і станеться, то ви її не побачите, а лише почуєте якийсь звук, то попросіть у неї хвіст.

Звичайно, стати русалкою не так легко, але відчути себе нею цілком реально! І якщо у вас все одно нічого не вийшло, то залишається ще один варіант — стати русалкою влітку. Літо є найбільш сприятливим часом для того, щоб перетворитися на русалку або хоча б просто відчути себе нею. Адже саме влітку, в давні часи, люди уявляли собі існуючих русалок. Щоб стати русалкою влітку або увійти в її образ, досить дотримувати декілька «літніх» правил:

 • Намагайтеся купатися в морі, озері або річці якомога частіше, щоб ваша шкіра поступово звикла до впливу води на неї.
 • Вчіться пірнати і затримувати дихання під водою. Але тут важливо знати міру і завжди пам’ятати про безпеку, тому ні в якому разі, не сидите під водою довго. Пару хвилин буде достатньо.
 • Намагайтеся і вчіться плавати, як русалочка, схрестивши при цьому ноги. Можливо, що довго плавати ви так не зможете, але спробувати варто. І ви ще раз переконаєтеся, що наявність риб’ячого хвоста у вашому тілі не обов’язково. Також в інтернеті можете пошукати відео «Як стати русалкою».
 • Сподіваюся, що уважно вивчивши способи і рекомендації, ви досягнете бажаного і всіх підкорите своєю красою і внутрішньою силою. Але пам’ятайте, що русалки — це міфологічні істоти, яких неможливо зустріти в природі. Нам відомий лише їх образ.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.