Як стати ріелтором?

Незважаючи на велику популярність, цієї спеціальності ніде поки не навчають. До цієї область йдуть фахівці зовсім різних областей. Ми допоможемо вам зробити перші кроки — розповімо, як стати ріелтором. Ви дізнаєтеся, як стати успішним ріелтором, які для цього необхідні знання і вміння.

1. Особистісні якості

Головні якості, якими ви повинні володіти — мобільність і комунікабельність. Це найголовніше — вміння знайти спільну мову з будь-яким покупцем, вміння оперативно знайти інформацію, опинитися в потрібному місці дуже швидко, бути завжди на зв’язку.

Також бажано мати стресостійкістю, особистим чарівністю, обучаемостью, націленістю на результат, любов’ю до змагальних умов. Непогано також мати освіту в галузі будівництва, вміння переконати і схилити до своєї точки зору, тобто знаходити аргументи на користь продаваної вами нерухомості. Вітається грамотність та володіння російською мовою (але цьому завжди можна навчитися і в процесі роботи).

2. Вік

Ви можете стати ріелтором в будь-якому віці, ніяких обмежень тут немає. Клієнт схильний більше довіряти досвідченим людям, тому якщо у вас не все гладко виходить в юному віці — час набратися досвіду є.

3. Техніка

Вітається наявність власного автотранспорту (не забуваємо про мобільність) і водійського стажу. Необхідний не просто мобільний телефон, а мобільник з міським номером, який легко запам’ятати. Потрібен також короткий, легко читається і легко сприймається на слух адресу електронної пошти. Бажано мати під рукою принтер.

4. Де працювати

Як стати професійним ріелтори? Треба обрати фірму, в якій ви будете працювати. Йти в першу-ліпшу не варто — візьмуть-то вас скрізь, головне ваша щира зацікавленість. А працювати ви зможете далеко не скрізь. Краще віддати перевагу компанії, яка працює вже багато років і добре себе зарекомендувала. Робота в ній швидше почне приносити дохід, адже ім’я компанії буде тут працювати на вас. Правда, там де праця ріелтора дається легше за рахунок популярності компанії і старань її керівництва, розмір комісійних для ріелторів дещо нижче.

Не рекомендуємо вам працевлаштуватися у фірми, що працюють менше року. Не бійтеся цікавитися при влаштуванні на роботу, хто засновник і яке відношення має він до даної діяльності. Офіційне чи працевлаштування, чи можливий кар’єрний ріст. Чим більше ви дізнаєтеся, тим буде краще для вас — ви уникнете працевлаштування в фірму, яка в будь-який момент може зникнути разом з вашим гонораром.

5. Навчання

Вам необхідно визначитися з тією організацією, в якій ви хочете працювати. Далі стандартна практика — резюме, співбесіда. Якщо ви зацікавите роботодавця — вас візьмуть на роботу. А далі почнеться навчання. В якості стажера вас прикріплять до одного зі співробітників. Ви будете вчитися у нього роботі, бути присутнім на всіх його операціях. Далі піде іспит. Навчання проводиться як правило місяці три. За більш короткий період навчити всьому — дуже складно. У процесі вашої стажування роботодавець бачить ваше ставлення і перспективи, будете ви працювати, або це не для вас.

6. Як стати хорошим ріелтором

У роботі ріелтора є безліч ризиків, підводних каменів. Таких як втрата комісійних, обман з боку покупця, даремно витрачений час. Тому дійсно хороший, цінний ріелтор — перш за все прекрасний психолог, відчуває клієнта і вміє відразу зрозуміти, чи варта гра свічок. Професійний ріелтор дорожить часом і не витрачає його даремно. Він уміє одразу розташувати до себе людину і зацікавити його. Кілька основних вмінь, які повинні бути застосовані:

— завжди посміхайтеся, розмовляючи з людьми. Люди це люблять; — будьте уважні до людини, намагайтеся посунути його до розмови про нього самого; — знайдіть тему, цікаву для вашого співрозмовника; — проявляйте до співрозмовника щирий інтерес, вислухайте нього і дізнайтеся, чим він живе.

І, нарешті, будьте завжди активної енергійної особистістю. Робота ріелтора (і її пошук) вимагає рухливості. Сподіваємося, що ви дізналися багато нової, корисної для вас інформації, і тепер знаєте, як стати успішним ріелтором.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.