Як стати послом?

Вас зацікавило, як стати послом Росії? Або взагалі, будь-якого іншого держави? А може, ви хочете стати послом миру — в принципі, не настільки суттєво, ми постараємося всеосяжно відповісти на цей масштабний питання. Благо, це зовсім не складно.

Щоб займати пост посла (простіше кажучи, стати послом), в першу чергу необхідно добре знання іноземних мов. Яких — залежить від того, в яку державу ви прагнете потрапити в якості посла, конкретніше, від тієї мови, який прийнятий за державний в країні призначення. За великим рахунком, нікому не завадить знання англійської — багато міжнародних «бесіди» виробляються саме на ньому завдяки його простоті і будовою.

Не варто забувати про свою рідну мову. Навіть ставши послом доброї волі в Азербайджані ви повинні прекрасно розмовляти російською, вільно, як лінгвіст. При цьому у вашому вимові не повинно бути ні краплі акценту! Можливо, ваш акцент буде прийнятий не тільки як погане знання іноземної мови, а й навіть як образа вашої цільової аудиторії. Саме тому свою мову повинен бути ідеальним, якщо ви хочете стати послом.

Необхідна освіта, щоб стати послом

Так, освіта — необхідний крок на шляху до отримання цієї відповідальної посади. І освіта — вища. Ідеальним варіантом було б МДІМВ, але існує ще ряд навчальних закладів, випускники яких мають можливість стати послом.

Хоча навіть самому кращому спеціалісту з червоним дипломом цей пост далеко не відразу дістанеться — не спокушайтеся. Щоб стати послом, вам доведеться добре попрацювати над собою і практикуватися у своїй діяльності, щоб отримати рекомендації. Зазвичай це виглядає так: людина працює в ролі аташе, з часом дослужіваясь до поста консула. Далі слід пост секретаря, а вже після, якщо ви добре проявіть себе в цій ролі, то і крісло посла не змусить себе чекати.

Для посла головне — його репутація. Адже репутація посла — це репутація репрезентованої ним держави в світі, посол — особа держави. Виходячи з цього. Робимо висновок: не тільки прекрасне знання і володіння кількома мовами, а совість і честь — ось що справді важливо для майбутнього посла.

Звичайно, ви можете прискорити своє просування по кар’єрних сходах, знаходячи і встановлюючи контакти з «потрібними» людьми. Це ні в якому разі не погано — це прояв дипломатії. Того, в чому і полягає вся суть вашої майбутньої професії.

Ось ми і розібралися, як стати послом Росії. І навіть більше — з’ясували, якими якостями повинен володіти будь посол, будь то посол доброї волі або посол найбільшого з держав.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.