Як стати популярнішим?

Набридло бути сірою мишкою і хочеться нарешті проявити себе і вийти з тіні? Тоді ваш час настав! Спробуйте слідувати нашим рекомендаціям і у вас все вийде!

Поради: як стати популярнішим Як стати популярною в школі

Більшість згадує свої шкільні роки, як самі безтурботні і прекрасні. Але для багатьох школярів це зовсім не так. Чималу роль у шкільному житті відіграє популярність серед інших учнів. Як стати популярною в класі і в школі? Спробуємо дати вам кілька порад!

Тримайте нейтралітет! Не варто віддавати свою перевагу певній групі людей. Якщо ви хочете стати популярною, розширте свій круг спілкування! Постарайтеся стати частиною кожної шкільної компанії, спілкуйтеся з усіма і не ігноруйте людини лише тому, що він не подобається іншим.

Намагайтеся бути доброзичливою! Навряд чи злом і агресією можна домогтися позитивної популярності. Пам’ятайте, що люди тягнуться до тих, з ким можна подружитися і вести приємне спілкування.

Завжди будьте у хорошому настрої! Ніщо не має до людини так, як його щира усмішка і відмінний настрій.

Знайдіть для себе цікаве і захоплююче заняття! Залучіть увагу оточуючих хлопців до своєї персони якимось незвичайним хобі. Запишіться в секцію сучасних танців, фото студію або навчіться грати на рідкісному музичному інструменті. Стати успішними в тому чи іншому занятті.

Подбайте про свій зовнішній вигляд! Зустрічають по одягу, тому вам доведеться постаратися. Для початку приділіть час і сили догляду за шкірою, волоссям та нігтями. Слідкуйте, щоб ваша одяг був чистим, охайним і, звичайно ж, стильною і привабливою. Дуже важливо виявляти свою індивідуальність, не намагайтеся зовні бути схожими на інших.

Подружитеся зі старшокласниками! Учень, який володіє довірою старших, завжди буде популярний серед своїх однолітків.

Як стати популярним в Інтернеті Як стати популярнішими в контакті

Багато хто хоче слави, але не всі здатні її досягти. Якщо ви хочете стати популярними серед користувачів соціальної мережі Вконтакте, постарайтеся слідувати нашим радам.

Група-мільйонник! Адміністратори популярних груп викликають великий інтерес у користувачів. Якщо ви хочете, щоб до вас додавалися в друзі і писали велика кількість повідомлень, створіть групу, яка зможе викликати живий інтерес у аудиторії соціальної мережі.

Творчість! Якщо ви талановиті в якій-небудь творчої діяльності, не бійтеся продемонструвати це. Виклавши власну пісню, відео, вірші чи оповідання, можна придбати безліч шанувальників. Однак будьте до себе об’єктивні, подумайте про те, чи варто вашу творчість чужого уваги.

Робота в соціальній мережі! Інтерес багатьох користувачів концентрується на співробітниках соціальної мережі Вконтакте. Адже саме до них люди звертаються зі своїми питаннями щодо роботи сайту.

Як стати популярним в твіттері

Для того, щоб ваш твіттер читали якомога більше людей, записи в блозі повинні бути актуальними і цікавими. Тоді багато хто захоче обговорити ваші пости і дізнатися про вас більше.

Як стати популярною дівчинкою

Яка дівчинка не мріє про популярність? Поговоримо про те, яким способом можна зацікавити у своїй особистості оточуючих людей.

Як стати популярною серед юнаків

Спілкуйтеся! Не соромтеся спілкуватися з хлопцями. Для того, щоб стати популярною, про скромність і сором’язливість доведеться забути. Хлопцям дуже подобаються товариські дівчата з хорошим почуттям гумору. Будьте невимушені в спілкуванні, але не перегніть палицю, адже деякі молоді люди лякаються занадто розкутих дівчат.

Слідкуйте за тим, як ви виглядаєте! Піклуйтеся про те, щоб завжди виглядати охайним і доглянутою. Одяг повинен виглядати стильно і підкреслювати вашу індивідуальність. Макіяж не повинен бути занадто зухвалим.

Будьте доброзичливі! Постарайтеся уникати скандалів і інтриг. Не використовуйте людей для досягнення своїх цілей. Не ображайте хлопців. Покажіть, що вам можна довіряти.

Не сидіть вдома! Щоб навчитися спілкуванню, потрібно більше часу проводити в компанії друзів. Ходіть на концерти, в кіно та кафе. Знайомтеся з новими людьми. Пам’ятайте, що досвід приходить з практикою!

Як стати найпопулярнішою

Якщо популярності серед друзів та учнів вашої школи вам недостатньо і ви хочете бути відомою на весь місто, а може навіть на всю країну, доведеться здорово постаратися! Ні для кого не секрет, що широкої популярності домагаються тільки найталановитіші і красиві люди. Спробуйте проявити себе на кастингах або відомих ресурсах Інтернету. Навряд чи, цікава і талановита особистість залишиться непоміченою!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.