Як стати підприємцем?

Більшість людей не може відмовитися від звичного щомісячного доходу у вигляді зарплати. Багатьох підприємців підштовхнули життєві обставини — переїзд на нове місце проживання, звільнення. Але є й такі люди, які спочатку відчувають в собі потенціал і сили для підприємництва. Якщо ви зважилися стати підприємцем — це дуже добре! Отже, розглянемо далі, як стати підприємцем.

 • перше, потрібно вірити в себе! Якщо людина впевнена в собі значить, він доб’ється успіху в своїх починаннях і в бізнесі.
 • По-друге, на першому місці має стояти справа, а не прибуток.
 • Ставте перед собою цілі, плани, реалізовуйте їх. Пройдіть курси для підприємців-початківців.
 • Більшість підприємців вважають за краще вести бізнес у тій галузі, де працювали раніше, тому що знають про цю справу багато чого. Наприклад, людина пропрацював кухарем, може відкрити невелике кафе — для нього буде в самий раз!

  Відкриття своєї справи вимагає:

 • самодисципліни, готовності старанно працювати необмежений час без надії на швидке отримання доходів;
 • роботи вечорами і вихідним дням, відмови від відпустки;
 • скорочення особистого часу.
 • Як стати підприємцем в Росії

  У нашій країні, підприємцем стати може будь-який громадянин, який є повнолітнім і дієздатним, і в силу особливої своєї професійної діяльності не має заборони на організацію власної справи (депутати, працівники деяких державних структур, працівники силових відомств,, і т. д. ). Іноді заборона на здійснення підприємницької діяльності може бути накладено за рішенням Суду. Для того щоб займатися підприємницькою діяльністю в Росії потрібно зареєструвати її належним чином у державних структурах. Отже, як стати індивідуальним підприємцем. Процедура реєстрації проста, не займає багато часу і не вимагає особливих витрат. Що необхідно для неї:

 • Заява за формою (Р21001). Заповнюється друкованими літерами в одному примірнику, в ньому вказуються коди ОКЕВЕД і передбачувані види діяльності.
 • Заява запевняємо у нотаріуса.
 • Оплачуємо держмито (800 рублів) у відділеннях Ощадбанку.
 • У податкову службу надаємо: завірена заява, 2 копії паспорта, копію свідоцтва ІПН, квитанцію про сплату мита.
 • Єдиною перешкодою можуть стати черги в реєструючих органах. Але можна відправити туди посередників (юридичні фірми). Співробітники компанії займуться самі процедурою збору документів та виготовленням друку без вашої участі за деяку суму (2000-4000 рублів).

  Як стати підприємцем з нуля

  Що робити, якщо немає коштів на відкриття власної справи? Стереотип про те, що для створення бізнесу потрібні великі гроші, склався в основному в тих людей, які підприємцями не є. Так прийнято думати, дивлячись на те, що ВЖЕ має підприємець (офіс, обладнання, працівники і т.д.) Намагайтеся накопичити самостійно, або шукайте інвесторів, також як держави. Для цього потрібно, порахувати свої доходи і витрати, скласти бізнес-план і далі отримуєш гроші від держави на відкриття власної справи. Проект розглядають, і якщо він реалізуємо, дозволяє приносити прибуток то його рекомендують на фінансування. Початківець бізнесмен ще і створює на своєму підприємстві робочі місця, він може претендує на отримання додаткових коштів на кожного прийнятого працівника. При цьому потрібно розуміти: бюджетні гроші знаходяться під особливим контролем. Субсидії, і гранти виділяються безробітним, зареєстрованим в службі зайнятості. Протягом року перевіряється, як використовуються ці кошти: звіряються документи, фахівці ЦЗ відвідують підприємство. Якщо воно закрилося — гроші зобов’язані повернути державі.

  Давайте підведемо підсумок, як стати приватним підприємцем. Необхідно дотримуватися деяких правил: — потрібно все обдумати, і отримати консультацію у компетентного фахівця, перш, ніж приступати до організації власної підприємницької діяльності; — правильно оцінити свої матеріальні можливості та ділові якості; — розбиратися в основах підприємницької діяльності;-зуміти спрогнозувати діяльність на різні періоди часу. Якщо ви твердо вирішили стати підприємцем, не забувайте, будуть злети і падіння, виймайте з них урок, щоб розвиватися і рости далі. Успіхів!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.