Як стати перевертнем?

v Відео — «Як стати перевертнем»

Глибоко в кожній людині сидить звір — це неконтрольоване розумом, природне, первісне начало. Часто наша свідомість редагує наші імпульси, справжні бажання, які здаються неприйнятними і аморальними в сучасному суспільстві. А що якщо не придушувати свою тваринну сутність, а дати їй волю? Звільнити її від оков розуму? Тоді перед нами постане грізний і кровожерний перевертень, що володіє надлюдською силою. Як стати перевертнем в реальному житті? Для початку, давайте розберемося, хто це за істота.

Перевертень — це міфічна істота, людина, яка здатна перетворюватися на якийсь час в тварину, потім знову приймати людську подобу.

Існують різні види перевертнів, в залежності від тварин, чий вигляд вони приймають. Найпоширеніший вид — лікантроп. Лікантроп обертаються величезними вовками. У різних міфологіях лікантропія називають по-різному: Вервольф, волколаках, вілктакі. Ще зустрічається Кицун — перевертень-лисиця з японської міфології; аніото — люди-леопарди; шовк — перевертні-тюлені та ін

У багатьох міфологіях світу дуже поширений сюжет про перетворення людини в тварину і навпаки. Багато богатирі російських билин здатні обернутися туром, горностаєм, птицею. Змій Горинич іноді приймає вигляд красивого юнака і навідується до дівчат; Кащей Безсмертний теж може перетворюватися в різних тварин. У скандинавській міфології широко поширене повір’я про безстрашних воїнів берсеркера, які під час битви перетворюються на величезних ведмедів і легко здобувають перемогу.

Перевертні можуть бути двох видів: хворі ліконтопіей або здатні перетворюватися на тварину по своїй волі. Перші приймають вигляд тварини незалежно від всоей волі, зазвичай в повний місяць. Вони повністю втрачають контроль, звірине початок бере над ними гору. Вони можуть вбити або з’їсти когось. Перетворившись назад в людину, лікантроп нічого не пам’ятають про те, що сталося. Другі, за допомогою магії, можуть перетворюватися на тварину, коли їм завгодно. Вони зберігають людське мислення і повний контроль над своїми діями. По своїй волі перевертнями зазвичай стають відьми, чаклуни і чарівники.

Так само перевертні класифікуються на вроджених про оборотних. Вроджені мали батьків або одного з батьків перевертня, або народилися під певною зіркою або мали родове прокляття; оборотний лікантроп став таким в процесі життя, наприклад, після укусу перевертня.

У легендах і сказання описані способи, як стати перевертнем:

 • дозволити іншому перевертню вкусити вас;
 • випити дощову воду з вовчого сліду;
 • вбити вовка і носити його шкуру кілька днів;
 • сьесть вовчий мозок і / або вовче м’ясо;
 • чаклун може перетворити людину на перевертня за допомогою спеціальних магічних ритуалів;
 • якщо людина зробить щось жахливе і буде проклятий іншим від усього серця, то стане перевертнем (прокляття Лікаонії);
 • народитися від перевертня.
 • Є й інший спосіб, естетико-психологічний, який далекий від забобонів і казок. Він допоможе відкрити ваші таємні, темні куточки душі і пробудити до життя вашого внутрішнього звіра. Чи готові ви до цього? Якщо не боїтеся побачити свою тваринну сутність, то читайте, як стати перевертнем в реальному житті.

  Як стати перевертнем в житті?

 • Психологічна підготовка: пам’ятайте, що наша справжня сутність — тваринна, звіряча, первісна. Соціум диктує нам свої правила, віддаляючи нас від коріння, від природи. Ми приховуємо самі від себе істинні бажання і спонукання, боячись бути засудженими іншими людьми. Відкиньте все наносне, не протиставляє себе природі. Ви — частина природи. Не пригнічуйте звіра в собі, дайте йому вийти назовні.
 • Не думайте, що перевертнем може стати людина, яка веде напівтварин існування. Навпаки, тільки високо духовні особистості, які досягли вищого ступеня розвитку, здатні до подібної трансформації. Тому, розвиваються і удосконалюються.
 • Знайдіть таке місце, де сильно відчувається негативна аура і де вам дійсно страшно, і звідки хочеться швидше піти. Це можуть бути місця, де відбувалися вбивства, бійки, словом, пов’язані з фізичним болем. У цьому місці колись стався великий викид адреналіну, що йшов як від мисливця, так і від жертви.
 • Дозвольте собі злякатися. Відчуйте це місце з точки зору жертви, що знаходилася там. Нехай страх і жах опанує вами з повною силою. Повернувшись додому, ви скоро виявите неприємне бажання повернутися в моторошне місце. Коли більше не зможете протистояти цій тязі, знову відвідайте погане місце і повторіть перший досвід як можна точніше. Тут підготовка буде закінчена.
 • Знову повертайтеся у вихідне місце. Можна взяти атрибути бажаного тварини — шкуру, маску вовка, вовчий хвіст. Ці речі послужать своєрідним каталізатором для вашого злиття з образом тварини. Підходьте до тих місця, де вам було особливо страшно. Тепер ви вселяє страх, ви та загроза, яка таїться в цьому страшному місці. Відчуйте себе безстрашним, диким звіром, якого всі бояться. Встаньте на карачки, можете видавати звуки, подібні звірячому рику, імітуйте поведінка тварини усіма можливими способами. Можна залізати на дерева, рити руками землю, вити і т.д. Незабаром повинна відбутися ваша остаточна трансформація в тварину. Після цього важливо навчитися прив’язувати перехід до певного тригера, тобто умовного сигналу. Традиційно це повний місяць, але ви можете вибрати будь-який інший.
 • Розповідь про історію лікантропія і про те, як стати перевертнем, ви знайдете в цьому відео:

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.