Як стати офіцером?

Досить-таки серйозна тема для розмови. Одне те, що ви цікавитеся, як стати офіцером РФ, вже гідно поваги. Багато молодих людей навпаки, з незрозумілих нам причин, прагнуть уникнути всього, що пов’язано безпосередньо з армією. Це уникнення можна навіть охарактеризувати як панічний страх перед незвіданим, ніж те новим для них, і можливо, просто їм «не по зубах» стати офіцером Російської армії.

Щоб стати офіцером, необхідно знати наступне …

перше, офіцерів РФ готують спеціальні військові навчальні заклади (вищі навчальні заклади, смію зауважити!), у тому числі військові інститути та військові академії.

В даний час військові інститути являють собою головні навчальні заклади, що забезпечують підготовку необхідних кадрів для заміни офіцерських посад, з можливістю подальшого росту, просуванням на більш високі посади. У військових інститутах займаються підготовкою дипломованих фахівців, офіцерів з вищою освітою більш ніж по 250 напрямам підготовки. Пізніше ці фахівці затребувані флотом і армією Російської Федерації. Зауважу, що практично в будь-військовий навчальний заклад проводиться набір з числа цивільних осіб. Частково зрозуміло, як стати офіцером — вчитися в спеціальному закладі. Але хіба це так просто?

Щоб вступити на навчання за програмою підготовки офіцерів, необхідно досягти віку 16 років. Верхньою планкою при вступі є вік 27 років — необхідно врахувати, що потрібно відслужити в армії строкової, інакше не зробите. Молодим людям же до 18 років, під час навчання буде забезпечена відстрочка або академічну відпустку на строк служби.

Для вступу необхідно подати заяву в найближчий військовий комісаріат до 20 квітня поточного року; докласти до нього три фотографії 4.5х6 сантиметрів, характеристику з місця роботи (навчання) а також … автобіографію.

Попередній відбір буде проведено до 15 травня. Він має на увазі відсіювання абітурієнтів за ознаками:

 • Освіти.
 • Психологічно-соціальних якостей.
 • Фізіологічних якостей.
 • Відбір кінцевим проводиться в липні того ж року. Успішно пройшли відбір абітурієнти будуть зараховані в якості курсантів у відповідні навчальні заклади, на конкурсній основі за результатами іспитів. Нічого захмарного, загальноосвітні предмети, не більш того.

  Після зарахування ви сміливо можете вважати, що почали свій шлях становлення офіцером РФ.

  Як стати офіцером поліції? Цікаве питання. Тут теж саме, відмінність лише в тому, що вам треба буде подавати свої документи конкретно в навчальні заклади МВС. Зауважу, що абітурієнтів, що пройшли військову службу, чекає більший успіх, ніж тих, хто від армії бігає 🙂

  Портал Elhow.ru бажає вам удачі у вашій благородній починанні!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.