Як стати лесбіянкою?

У повсякденному житті нас оточують люди різної орієнтації. У цій статті ми з вами поговоримо про лесбіянок, а саме про те, як стати лесбіянкою, і які причини того, що дівчата віддають перевагу хлопцям партнерів своєї статі.

Лесбіянками стають чи народжуються?

Для початку давайте розберемося, чому дівчата стають лесбіянками. Тільки 3% дівчат з народження відчувають, що їм більше подобається бути сильними, жорсткими, мати якостями, властивими чоловічій статі, і майбутнє бачать з дівчиною, ніж з чоловіком. Більшість жінок і дівчат (близько 70%) називають причиною своєї сексуальної орієнтації невдалі стосунки з чоловіком. Це може бути що завгодно, наприклад, тривалі відносини, що закінчилися зрадою чоловіки, нерозділена любов, згвалтування. Так чи інакше, на якомусь етапі життя дівчині зустрівся чоловік (хлопчик, юнак), який залишив душевну травму в її душі. І щоб цього більше не повторювалося, вона вирішує не мати нічого спільного з чоловіками. Як правило, можна знайти розуміння і підтримку з боку подруг в такій ситуації. У двох дівчат набагато більше спільного, ніж у традиційної пари. Зрештою, мужику не зрозуміти, що таке місячні, перепади настрою, ризик завагітніти. Чоловік в очах жінки дуже твердо застигає в образі ненадійного, непорядного, легковажного партнера, якому можна довіряти. У той же час з дівчиною можна і по магазинах пройтися, і задоволення доставити один одному простіше і цікавіше, і охоронятися не треба. Зважуючи всі «за» і «проти» дівчина приходить до висновку, що традиційні відносини не для неї.

У відносинах двох дівчат, як і в будь-якій парі, визначається лідер. Дуже рідко в парі можна спостерігати двох ніжних або двох грубих партнерок. Лесбійська пара відрізняється від звичайної лише тим, що замість чоловіка, домінуючого самця, присутня домінуюча самка. Спільне життя так влаштоване, що все одно рішення приймає один, господарством займається інший і так далі. Якщо обидва партнери почнуть тягнути ковдру «кожен на себе», то взаєморозуміння і затишку в житті не буде.

Отже, ви вирішили стати лесбіянкою, але ким є ви? Якщо ви так і залишилися ніжною ранимою дівчиною, то вам потрібна друга половинка з характером, а якщо невдачі в стосунках з чоловіками зробили вас сильнішим, і ви більше не хочете йти ні у кого на поводу, то характер проявляти доведеться вам.

Як стати лесбіянкою: перші кроки

Щоб стати лесбіянкою вам не слід робити нічого особливого окрім як влитися в компанію інших лесбіянок. Майже всі люди нетрадиційної орієнтації відвідують якісь клуби, при чому, як правило, в таких закладах відпочивають і лесбіянки, і геї. Це пов’язано з тим, що вони не перетинаються один з одним в плані відносин, тому, навряд чи «от той симпатичний хлопчик» відведе вашу дівчину. Швидше за все він мітить на «того качка біля барної стійки». Прийшовши в такий заклад, спершу і не скажеш, що вечірка «нетрадиційна». Не обов’язково шукати любов на стороні. Досить імовірно хтось із ваших подруг проявляє до вас симпатію, але боїться зізнатися. Постарайтеся дізнатися, поговоріть, можливо, ви вирішите не тільки свою проблему, а й чиюсь чужу.

Що стосується зовнішності, то, як правило, лесбіянки в яких більше чоловічого початку, виглядають відповідно: кросівки, камуфляжні штани, короткі стрижки. Але це не завжди так. Обидві дівчини можуть одягатися звичайно: туфлі, спідниці, джинси. Хоча б тому, що не всі хочуть, щоб про їх орієнтації знали друзі, батьки.

Якщо ж ви все-таки вирішили стати лесбіянкою, ви повинні знати ряд негативних фактів, хоча є і позитивні. Статистичні дослідження виявили, що:

 • 20% лесбіянок страждають психічними розладами.
 • 22% мають проблеми із зайвою вагою.
 • Курців і п’ють лесбіянок на 30% більше.
 • Лесбіянки не виношують і не вигодовують груддю дітей, через це вони знаходяться в групі ризику по раку молочної залози.
 • Багато лесбіянки мають суїцидальні нахили, внаслідок неприйняття суспільством.
 • Якщо у вас трапилися якісь проблеми у відносинах, не замикайтеся в собі. Всі люди різні, може вам завтра зустрінеться такий юнак, якого ви полюбите і забудете про все. Не поспішайте з висновками, обміркуйте гарненько, чи дійсно вас тягне до свого ж підлозі, або ж просто захотілося гострих відчуттів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.