Як стати кішкою?

Звертаю вашу увагу, що стаття буде носити яскраво-виражений суб’єктивний характер. Врахуйте також, що автор — чоловік, нехай і спитав з думкою десятка жінок і володіє досвідом спілкування з жінками — кішками.

Як стати жінкою — кішкою в реальному житті

Питання вкрай цікавий. До написання цієї статті мене надихнув одна знайома дівчинка — кішка, ну не можу я залишити без уваги це прояв жіночої натури!

В дійсності, ознайомившись з інформацією з цього питання в Інтернеті, я був украй схвильований: багато людей не тільки не розуміють, як стати дівчиною-кішкою, але і вельми агресивно реагують на будь-який прояв тяги до прекрасного серед дівчат! Як не сучасно, товариші …

Більшість з цих закомплексованих особистостей можуть лише порадити звернутися до всілякого роду магічних ритуалів. Природно, вигаданими на місці, і на їхню думку, вкрай кумедними. Особисто я не знаходжу нічого забавного в тому, щоб дати своєму внутрішньому прояву виплеснутися назовні в образі кішки — дуже милому образі, між іншим. А ви? Якщо ви остаточно переконалися в тому, що хочете стати дівчинкою-кішкою — читайте далі.

Менталітет жінки-кішки

У першу чергу, визначимося, що саме ми маємо на увазі під «кішкою». Ніяких миленьких «пуффистих» кошенят! Тоді слід шукати методи, як стати кошеням 🙂

Наш образ кішки асоціюється з вельми неординарної натурою. Це і хитрість, і гнучкість, і відданість — але незалежність, з іншого боку, ні від яких обставин. У першу чергу, жінка-кішка — це прояв сексуальності, всепожираючого полум’я некерованою пристрасті. Жінка-кішка начебто і поруч, але в той же час вона — далеко звідси. Непокірність і незалежність — ось риси дівчини-кішки. А плюшеві вушка залишимо кавайних няшам-восьмикласниця ^ ^

Як перетворитися в кішку

Будучи представником статі, протилежної зацікавленим в трансмутації в кішку, можу вважати свою думку вагомим. Як і інші обивателі, вважаю, що розібравшись з характером, пора переходити до зовнішності.

Основні параметри, якими можна «пограти»:

 • макіяж
 • стрижка
 • боді-арт
 • гардероб
 • Макіяж. О так, він зобов’язаний бути зухвалим! Але ніяких яскравих фарб і порушених пропорцій — тільки темні (краще вугільно-чорні) тони, єдине кольорове місце — це ваші губи. Як можна більш насичений червоний колір в балансі з чорними бровами і підведенням — те, що треба. Відвідайте солярій, бліда шкіра ніяк не символізує пристрасть і бажання. Менше округлих деталей в мейк-апі, більше косоокою стрімкості.

  Стрижка або укладання. Як стати кішкою? Щось неординарне, об’ємне, з імітацією якоїсь недбалості (лише імітація!). Ніяких кісок або прямого волосся до пояса! Що стосовно кольору, то можна дозволити собі навіть світло-русяве тону, якщо в них будуть вгадуватися пасма, пофарбовані в чорний.

  Боді-арт, татуювання. Щоб стати справжньою жінкою-кішкою, можливо доведеться зробити деякі малюнки на своєму тілі. Розташування: або передпліччя (плече), або поперек. Природно, можна і одночасно. Що наколоти — вибір за вами, але не забувайте про тематику: пристрасть, секс, інтрига.

  Гардероб, або що одягнути дівчині-кішці. Про кавайних вухах пам’ятаєте? Ось зараз час знайти такі ж, тільки з чорного латексу. О ні, автор не збоченець, пам’ятайте — ми домовилися про сенс нашого образу! Так що все обтягує, інтригуюче, що вабить. Ніяких спідниць — час спалити їх! Тільки штани, корсети, рукавички з обрізаними пальцями і — на завершення образу — маска на півобличчя. Так, це просто поцуплений з однойменного фільму образ. Але зізнайтеся, коли ви захотіли стати жінкою-кішкою? Чи не після його перегляду? =)

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.