Як стати кілером?

Кілери живуть недовго, але красиво. Цей міф пов’язаний як з питанням матеріального забезпеченням, так і з якимсь флером романтики. Але є думки, що отримувати за подібну роботу можна зовсім небагато, та й методи її виконання можуть бути не найприємнішими. Часто потрібно інсценування нещасного випадку, самогубства. Хоча, якщо станете кілером в силових структурах, то можна ще буде пишатися тим, що захищаєте батьківщину. Але як стати кілером?

Швидше за все, вам необхідно буде відслужити в армії. По-перше, там можуть навчити основам ведення бою, поводження зі зброєю, далі ви зможете продовжити військову кар’єру саме в необхідної вам ролі. По-друге, служба в армії дає прохідний квиток в силові структури (ФСБ, МВС). Можна стати кілером, «працюють» на захист держави, наприклад, в «гарячих точках». Часто кілерами стають якраз після служби в таких «гарячих точках». Кажуть, в цьому випадку робота сама знаходить кілера.

Стати кілером можна і мимоволі, наприклад, відпрацьовуючи фінансовий борг. Цей спосіб потрапляння в професію, мабуть, поширений серед колишніх ув’язнених. Не забувайте, що замовникам не потрібні свідки їхніх злочинів, тому, як уже говорилося, навряд чи є життя кілера буде схожа на існування героїні Уми Турман з фільму «Вбити Білла». Якщо все ж ваші уявлення про цю професію все ще лежать в романтичній площині, то, можливо, вам просто варто побути кілером в комп’ютерних іграх.

Але якщо наміри серйозні, то вам знадобиться хороша фізична підготовка. Значить, є сенс зайнятися яким-небудь видом єдиноборств.

У всіх інших випадках, мабуть, доведеться шукати неформальні знайомства. Не варто особливо активно писати про професію своєї мрії в мережі, оскільки вами цілком законно можуть зацікавитися співробітники правоохоронних органів.

Складно бажати вам удачі в обраній професії. Сподіваємося, що вашу цікавість щодо того, як стати професійним кілером буде лежати, по украй мірі, в законній площині, і ви реалізуєте свої нахили для захисту Батьківщини.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.