Як стати качком?

Досить популярним стає напрям бодібілдингу. Це, безсумнівно, радує всіх представників всіх соціальних шарів, адже тепер можна пишатися тим, що ти знаєш, як стати качком за місяць. Але одна справа знати, інше — втілювати в життя свої знання і переводити їх у статус навичок. Перейдемо ж від слів до справи!

Щоб дізнатися, як швидко стати качком перейдіть за посиланням: вправи і тренування.

Тут ви знайдете безліч методик по накачуванні всіх можливих груп м’язів з супутніми відео та фото, алгоритми виконання вправ і просто безліч корисних порад. Наша ж стаття буде присвячена основним принципам, як стати качком за тиждень.

І це можливо!

Як стати качком, не виконуючи ніяких жахливих вправ? Домовимося про присутність почуття гумору, не тільки у автора, а й у тебе, шановний читачу!

Йди елементарним правилам.

Ось вони:

 • Не менше дванадцяти раз на день необхідно підходити до дзеркала і розглядати свої мускули. Бажано позувати при цьому, уявляючи себе вже успішним качком.
 • Почувши слова «цукор» або «сіль» необхідно зробити таке обличчя, ніби один цей звук вже завдав тобі пекельний збиток. Те ж саме з «шоколадом», «тортом» або «тістечком», хіба що при останніх ще можна проявити агресію в бік їх виголошував. Бо нічого сіяти розпусту в маси!
 • При першій же можливості говори про бодібілдинг, як засобі порятунку від усіх проблем і життєвих невдач. Ми то з вами знаємо, що так воно і є, але от ваші колеги по роботі … Їх теж варто засуджувати — адже рельєф їх тулубів змушує навертаються сльози на ваших очах. О, Арнольд!
 • О, Арнольд! Говоримо про Шварценеггер. Ти просто зобов’язаний прикрасити його постерами і фотографіями на повний зріст всю свою кімнату, і навіть на шпалери робочого столу поставити саме його! Хай вибачать нас ельфійки з World of Warcraft …
 • Не забувай носити з собою пляшку з водою. Навіть якщо ти не хочеш пити — пий, тримаючи її двома руками і сильно закидаючи голову. Досить ефектно виглядає. Думаю, як дивитися на наручний годинник, пояснювати не варто?!
 • Носити відтепер можна тільки спортивні штани і футболку без рукавів. Влітку ж футболку можна змінити на Борцовки або майку, але з дуже глибоким вирізом на грудях — хвалитися м’язами перед цими офісними овочами наша першочергова задача.
 • Якщо говорити трохи більш серйозно, то в загальних рисах, можу побажати вам лише …

  старанності і терпіння. Стати качком — завдання не з легких, це важка праця. І не тільки фізичний, у вигляді виснажливих тренувань. Тут доведеться зіткнутися з головним ворогом людства — лінню, нездатністю слідувати режиму, спокусою «відкосити» від обов’язків. До тих пір, як ви не переможете себе, свій характер і свої думки — вам не перемогти своє тіло, і тим більше, не стати качком.

  Не почуйте думку суспільства, що качки — ем, вибачте, дурники, що у накачаних хлопців починаються проблеми з потенцією і так далі. Як правило, такі вислови дозволяють собі лише люди слабкі, а тим більше, подивіться на їх фізичну форму … Якщо вірити їхнім переконанням, то багато з них навпаки, повинні бути Ньютона, новими Да Вінчі і Архімеда. Прикро, що сучасні Архімед вколюють у величезних гіпермаркетах за невелику плату. І навіть дивно, чи не так? Може, не такі вони й розумні, ці порадники?

  Подивіться на успішних бодібілдерів і всі питання відпадуть самі по собі. Вони здорові, веселі, бадьорі і красиві хлопці. Вони ніколи не скаржаться на життя, не нарікають на невдачі і не чекають з моря погоди. Вони здатні самі змінити погоду, коли їм знадобиться, вони — господарі свого життя. Сумніви залишилися? Ні за що не повірю.

  У здоровому тілі — здоровий дух. Успіхів вам у ваших починаннях, в становленні качків і моральної загартуванню характеру! Не забудьте перейти за посиланням, якщо дійсно хочете стати качком!)))

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.