Як стати гнучкою?

v Відео — «Як стати гнучкою»

Складно сперечатися з тим, що здорові люди в цілому щасливіші, до того ж, вони куди легше сприймають будь-яку інформацію, і роблять це в рази швидше, ніж хворі. Пов’язано це з тим, що в здоровому стані наш мозок куди більш вільний і готовий сприймати нові знання, ніж коли більша частина його ресурсів йде на боротьбу з хворобою. Також і з гнучкістю нашого тіла. Як стати гнучкою, і для чого? Як стимулювати своє здоров’я? Користь дуже велика: це властивість помітно впливає на прискорення процесу обміну речовин. До того ж, якщо до гнучкості тіла додати навик балансувати, то і мозок отримує необхідне навантаження і тренування.

Способи, як стати більш гнучкою

У першу чергу необхідно зауважити, що ви можете подивитися відео, як стати гнучкою. Відео знаходиться безпосередньо на сторінці, на якій розміщена ця стаття.

Власне, як стати дуже гнучкою? Перед тим, як почати серйозні тренування, пам’ятайте — не нанесіть собі шкоду! Якщо при виконанні вправи ви відчуваєте певний дискомфорт чи почуття болю — припиняйте продовжувати вправу, причому негайно. Або відпочиньте деякий час, або займіться тренуванням інших груп м’язів. Усвідомте факт, що наше прагнення стати гнучкою має приносити задоволення і радість — а яка радість може бути, якщо тренування приносять біль?

Багато хто цікавиться, як швидко стати гнучкою. Раджу вам не поспішати — навряд чи ви зможете виконати шпагат на третій день занять, а якщо зможете, то це принесе шкоду здоров’ю. Необхідно не тільки старання, а й терпіння. Якщо щось не виходить — не впадайте у відчай, не все відразу. Ви ще станете гнучкою, але з часом.

Щоб стати дуже гнучкою ви повинні тренуватися регулярно. Якщо приступати до занять два рази на тиждень, зате по 2:00, це не приведе до успіху, а навпаки, віддалить вас від нього. Ще й бажання пропаде через пару тижнів безрезультатних мук. Стати гнучкою легко, якщо займатися щодня, хоча б по 10-15 хвилин. Але щодня, без пропусків — тут ви загартувати ще й силу волі.

Манера вправ, які надають гнучкість

 • Ніяких різких ривків — можливо так ви розтягнеться свої м’язи або навіть порвете зв’язки. Необхідна розминка, дві-три хвилини.
 • Тягнутися необхідно довго, не поспішаючи й акуратно — тоді успіх забезпечений. Якщо ви будете виконувати вправи без навантаження — ніякої користі в ньому не буде.
 • Щоб стати дуже гнучкою, необхідно в першу чергу розтягувати хребет. Кращий метод — висіти на турніку. Ніяких рухів — просто вис.
 • Будьте наполегливі у своєму намірі стати гнучкою і успіх вам забезпечений!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.