Як стати генієм?

Заслуга за весь прогрес нашої цивілізації належить геніальним людям. Саме генії завжди рухали людство вперед, хіміки, фізики, композитори, художники, архітектори і математики, як бачите, генії існують в кожній сфері нашого життя. Але, що означає саме слово «геній». Геній (від лат. Genius-дух) У багатьох міфологіях і релігіях слово «геній» означало щось середнє між духами, які визначали характер людини і охороняли його від злих духів.

Напевно, кожна людина на нашій планеті колись мріяв стати генієм, але політ його фантазії завжди переривала одна приземлена думка, що геніями не стають, а народжуються. Чи правда це? Чому існує думка, що генієм потрібно народитися? Адже науково доведено, що більшість дітей до 5-7 років є геніями, вони мислять і відчувають цей світ по-іншому, але після це віку внаслідок процесу соціалізації діти втрачають свою геніальність. У них залишається пара-трійка якихось талантів або схильностей, але ці якості далекі від якостей геніальної людини. Давно відомо, що у геніальних людей є кілька однакових характеристик, які звичайна людина може розвинути в собі, щоб стати генієм або наблизити свій рівень до оним.

Характеристики геніальних особистостей

Як стають геніями? Всі відомі генії мали однакові сильно-розвинені характеристики, такі як:

 • Пристрасть. Так, саме, ця характеристика робить із звичайних людей геніїв. Пристрасть до улюбленої справи і повна відданість йому. Багато генії забували про все, коли займалися своєю улюбленою справою, вони робили це не для визнання суспільством чи заради грошей, вони творили, бо ставилися до своєї справи з пристрастю.
 • Інтуїція. Це особлива характеристика, яка допомагає людині відчувати життя і робити правильний вибір в потрібний момент. Дана характеристика допомагає геніям скоротити кількість помилок протягом життя.
 • Схильність грати. У своєму житті генії часто грають зі своїми ідеями, експериментують з ними, придумують нові комбінації. Це так зване багата уява, якщо завгодно. Завдяки розвиненій уяві геній може генерувати велику кількість різних і несхожих один на одного ідей.
 • Прагнення до знання. Генії одні з допитливих людей. Вони завжди стараюся дізнатися щось нове і ніколи не зупиняються на досягнутому. Кожен день повинен приносити щось нове, інакше ви не станете генієм.
 • неуспокоенность. Ця характеристика, яка змушує генія постійно пробувати щось нове і залишатися відкритим до світу. Вони очікують від себе більшого, ніж інші люди, тому генії завжди пробують творити щось нове.
 • Як стати генієм спілкування? Як стати комп’ютерним генієм? На всі ці питання одна відповідь. Цілеспрямована робота з розвитку в собі вищеперелічених якостей. Кожен день старанної роботи над собою буде кроком до вашої мети. Якщо прочитати біографію кожного з геніїв, то стане ясно, що ці люди сильно відрізнялися від інших, звичайних людей. Більшість геніїв мало вузьке коло спілкування, вони рідко ділилися своїми думками, були зайво занурені в роботу, тижнями не виходили зі своїх квартир, в яких вони творили. Тобто, ці люди відмовлялися від більшості звичайних радощів життя, так як все це відволікало їх від старанної роботи над улюбленою справою. Тому перш, ніж мріяти про те, щоб стати генієм, просто подумайте чи готові ви пожертвувати відносинами зі своїми друзями, родиною і взагалі зовнішнім світом, для того щоб стати справжнім генієм.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.