Як стати гарною дружиною?

Ваш чоловік ідеальний! Він красивий, розумний, задаровує вас подарунками та увагою, балує як справжню принцесу. Звичайно, ви хочете порадувати і його, стати для коханого чоловіка гарною дружиною. Навіть якщо ви прекрасно заробляєте і маєте успіх у кар’єрі, чоловікові буде не вистачати звичайної жіночої турботи, уміння смачно приготувати, затишку в домі, вашої жіночої привабливості та інших дрібниць, притаманних цій дівчині.

Ми навчимо вас відповідати своєму чоловікові, бути для нього єдиною і неповторною, а також розповімо, як стати гарною дружиною.

Якщо ви хочете стати гарною дружиною … Слідкуйте за собою завжди

Гарна дружина, в першу чергу, завжди повинна залишатися жінкою! Як стати улюбленою дружиною Просто запам’ятайте це на все життя! Забудьте про ниття: «як мені і вдома прибратися, і їсти зварити, а ще й нафарбуватися».

 • Навчіться розподіляти свій час. Для цього заведіть щоденник. Перед сном кожен день складайте розклад на завтра прямо за часом.
 • У будь-який день використовуйте макіяж. Навіть збираючись з чоловіком в ліс за грибами, приведіть особа в порядок: свіжий колір шкіри за допомогою мізерної кількості пудри і рум’ян, маскування прищиків, злегка проведіть тушшю по віям — і ось у відображенні дівчина!
 • Ніяких старих халатів, рваних шорт і балахона дома! Тільки сексуальний або просто жіночний наряд.
 • Міняйтеся!
 • Затишок в будинку і багато їжі

 • Нехай у вас вдома не зроблений ремонт, але в квартирі має бути чистенько світло, тепло і затишно, щоб в сюди хотілося повертатися знову і знову.
 • Будинку завжди повинна бути приготовлена їжа.
 • Розвиток і своє «Я»

  Зверніть увагу на цей найважливіший пункт! Якщо ви будете жити життям тільки чоловіка і дітей, ви перестанете бути для чоловіка цікавою. Він почне шукати цікаву жінку, співрозмовника на стороні. А раптом йому попадеться та, яка знає, як коханці стати дружиною … Він зустрів вас колись індивідуальною особистістю зі своїми інтересами, бажаннями, прагненнями і цілями, так зберігайте же це! Для цього знайдіть хобі, захоплення, читайте, не живіть без мети, завжди до чогось прагнете (до свого!). Не будьте тінню чоловіка, майте своє життя, невелике особистий простір і своє оточення.

  Не «душите» чоловіка

 • Не душіть його безпідставної ревнощами: щоденні перевірки телефону, смс, кишень, спроби піймати на чомусь, уїдливі докори, параноїдальна стеження. Заборонений плід солодкий: чим більше заборон, тим міцніше бажання їх порушити. Щоб стати кращою дружиною, давайте йому свободу, майте особисті захоплення, він сам причепиться до вас.
 • Відпускайте іноді чоловіка погуляти з друзями-чоловіками. Але в той же час не будьте ганчіркою і розмазнею. Знайте міру, не давайте сідати на шию.
 • Пам’ятайте, всі потребують особистому просторі, давайте чоловікові іноді відпочивати від себе. Наприклад, знайдіть захоплююче заняття вдома. Поки чоловік на роботі, ви-то вдосталь насолодитеся самотністю. А йому коли? Нехай хоча б пару годин удома ви будете проводити за своїми справами.
 • Як стати мудрою дружиною? Поступайтеся самі, і вчіть чоловіка знаходити компроміси. Більше розмовляйте, вчіть його шукати разом той варіант вирішення проблеми, який буде влаштовувати вас обох.
 • Метод батога і пряника

  … а швидше пряника. Як стати мудрою дружиною — не забувайте вашу жіночу хитрість. Часто дружини емоційно реагують тільки на погане, а хороше сприймають як належне.

 • Не втомлюйтеся хвалити чоловіка, емоційно радіти (хоч до стелі стрибати) при будь-якої звичайної речі, яка вам подобається. Не забув винести сміття — хваліть, детально розпишіть як він полегшив вам життя, який він прекрасний чоловік і помічник. Подарував подарунок без приводу — радійте емоційно і яскраво, дякуйте. Прийшов з роботи вчасно — знову ж таки позитивне підкріплення. Формуйте його поведінка самі — все у ваших руках.
 • Сірої поступливішою в усьому мишкою бути теж не потрібно. Емоційні струсу теж ІНОДІ (!) Потрібні. По-свинськи поводиться? Вередує, ви ж жінка, вам можна 🙂 Обов’язково вказуйте і пояснюйте те, що вас не влаштовує. Не потрібно мстити, зображати скривджену без пояснень — марно. Будьте розумно жорсткою, спокійною і холоднокровною: «Хочеш бути зі мною, давай сядемо і знайдемо компроміс. Дана ситуація мене не влаштовує.».
 • Якщо ви знайшли всі ці моменти в собі, можете не питати, як стати ідеальною дружиною. Ви вже їй стали! Вітаємо володарку щасливого сімейного життя і люблячого чоловіка!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.