Як стати феєю?

Феї — це маленькі істоти, що володіють чарівницькими здібностями. Деякі з них мають крила, інші — ні. Перш, ніж стати реальною феєю, потрібно запам’ятати, що вони бувають жіночого і чоловічого роду. За легендами, вони живуть в лісі на деревах, або будують собі земляні будиночки, схожі на пагорби. Якщо фея хоче, вона може змінити свій розмір, перетворившись з маленької істоти в великої людини. Чарівна сила фей нічим не обмежена. Найчастіше, вони використовують її для допомоги людям, хоча іноді можуть трохи побешкетувати.

Перед тим, як стати феєю, потрібно підготуватися до цього морально. Відомо, що феї виконують важку роботу по господарству, поки втомлений господар спить. Взагалі, вони творять добро і приходять на виручку в безвихідних ситуаціях, наприклад, під час хвороби здатні принести чудодійне зілля від недуги. Феї вміють перетворюватися в різних тварин і ставати невидимими — для цього у них є спеціальна маленька шапка-невидимка. Неможливо стати феєю в життя без того, щоб оволодіти новими здібностями.

Феї показуються людям в сутінковий час. Їх не треба боятися, бо феї за своєю природою добрі і чуйні істоти. Головне, не дражнити їх, інакше фея образиться і більше ніколи не з’явиться. Феї люблять зелений колір, але носять одяг всіляких відтінків. Взагалі, вони шанобливо ставляться до природи, і вміють управляти її стихіями. Існує безліч фільмів і мультиплікаційних серіалів про фей, наприклад, «Винкс». Насправді, стати феєю Винкс не так вже й складно, як здається. Є кілька способів зробити це. З них найпростіший — написати на аркуші про бажання перетворитися на фею і з’їсти його, запивши склянкою води. Потім потрібно негайно лягти в ліжко і міцно заснути. Прокинетеся вже справжнісінькою феєю, але це не завжди спрацьовує.

Найнадійніший спосіб — отримати чарівні здібності у самій феї. Раніше можна було викликати одну з фей, якщо знаєш її ім’я, і попросити у неї виконати одне з бажань. На жаль, цей метод як стати феєю прямо зараз вже не працює: багато феї перестали відгукуватися на поклик, і люди забули їхні імена. Проте з ними можна зустрітися, гуляючи в лісі чи парку з баночкою меду, який вони обожнюють. Якщо сісти на лавку і поставити поруч відкриту банку, розслабитися і закрити очі, то через деякий час можна почути їх сміх. Феї не дуже люблять показуватися людям, особливо вдень, тому, щоб їх не образити, на них краще не дивитися. З ними можна завести розмову і попросити в подарунок одну з чарівних сил. Але стати феєю зараз же не вийде: потрібно три тижні виконувати всі бажання фей, щоб перетворитися в одну з них. Якщо одна з вимог не буде виконано, ранимі і крихкі феї сильно розчаруються і не будуть більше з’являтися.

Фей можна кликнути і по-іншому. Коли хочеться стати феєю води, потрібно піти до будь-якого водоймища, а щоб обернутися феєю місяця, необхідно дивитися на місяць, ну а якщо полювання перетворитися на лісову фею, треба вирушити в ліс і т. п. Перед тим, як стати феєю в реальному житті , достатньо тричі тихо покликати потрібну фею. Приміром, вимовити пошепки «прийди, фея музики», і вона обов’язково з’явиться. Її не можна побачити, але можна почути і відчути, що вона десь поруч. Попросіть у неї вголос трохи чарівних здібностей і пообіцяйте, що не використовуєте їх на шкоду. Попрощайтеся і йдіть спати, а прокинетеся вже з магічною силою.

Якщо неохота відправлятися на природу, на вулиці погана погода або поблизу немає лісу або річки, є безліч інших способів стати феєю в домашніх умовах, не виходячи з дому. Один з них — набрати повну чашу або миску льоду і дочекатися того моменту, коли він цілком розтане. У воду всього на тридцять секунд опустіть яку руку, а потім уявіть, як ви купуєте чудодійну силу і поступово перетворюється на справжню фею. Заздалегідь визначтеся, які здібності будуть у вас: чи можна стати феєю любові, природи, вогню, повітря, річок та ін Мокру руку відразу ж протріть першим-ліпшим шампунем, а потім змийте його. На те, щоб стати феєю з крилами, піде кілька днів.

Щоб викликати фей будинку, необхідно намазати вказівні пальці на руках зубною пастою. Потрібно не змивати її цілу годину, а після закінчення часу п’ять разів голосно назвати себе феєю. Приблизно через півгодини ви почуєте шелест і голоси фей, і навіть зможете заговорити з ними. Попросіть у них дати вам трохи чарівної сили, і вирушайте спати. Треба прокинутися рівно в 3:00 ночі, інакше чаклунство не подіє.

Ще один перевірений метод, як стати справжньою феєю, можна випробувати будинку. Для цього потрібно виготовити чудодійний зілля. У порожній флакон з-під парфумів налийте води, і додайте в неї три пучки цукру і стільки ж солі, а потім — столову ложку рідкого мила. Якщо хочеться, щоб чари точно подіяло, потрібно кинути у флакон крихітну щіпку пряно пахнуть спецій. Міцно закрийте його і залиште на підвіконні на два тижні. Це один з методів, як стати феєю води: щодня на себе бризкайте з флакона, і думайте, як поступово обертаєтеся феєю. Коли закінчиться вода, ви обов’язково придбаєте магічну силу. Тільки не шахраювати, витрачаючи більше води, ніж потрібно, інакше чари не спрацює.

Щоб отримати дар вогненної феї, потрібно сісти перед вогнем і неголосно покликати її. Через кілька хвилин вона з’явиться: її не можна побачити, але можна почути, як вона до вас звертається. Перед тим, як стати феєю вогню, пообіцяйте їй, що будете вживати магію тільки для добрих справ, і вирушайте спати.

Нарешті, ще один метод — дуже довгий, але перевірений. Кожен день уявляйте собі, що ви — фея, радійте кожному моменту життя і ніколи не засмучуйтеся. Щодня, якщо поруч немає інших людей, замружуєтеся і говорите собі, що ви — справжня фея. Постійно тренуючись, можна стати справжньою феєю Винкс, отримавши її чарівний дар. Головне, не припиняти вправ, і щоранку перевіряти свої здібності.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.