Як стати емо?

Ми розповімо вам саме про те, ЯК стати емо. Якщо ви хочете знати для початку, хто ж такі емо — вашій увазі представляємо цікаву розповідь про це за адресою хто такі емо? Тут же ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання: як стати емо дівчинкою (емо дівчиною), як стати емо боєм. Поїхали.

1. Вік

Ви звичайно можете влитися в емо-культуру в будь-якому віці, користуючись принципом «любові всі віки покірні». Однак, якщо ви старше 17 років, то вас суспільство швидше за все не зрозуміє і не прийме таким і це буде чревато відторгненням з соціуму. Емо — субкультура підлітковий, властива дітям 10-16 років. Тому ми будемо розглядати питання, як стати емо в 11, як стати емо в 12, як стати емо в 13 років і т.д.

2. Зовнішність

Почати вам необхідно з зовнішності, в цьому буде запорука успіху, тому що в емо-культурі не тільки зустрічають по одягу, а й ховають по одягу.

 • волосся чорне (або рожеві, або чорний з рожевим)
 • обов’язкове чубчик, і бажано закриває одне око
 • колір одягу теж чорний і рожевий, популярно чергування цих двох кольорів на смугастих речах
 • джинси вузькі, великі ремені з пряжками, бажано наявність сумки
 • вітаються значки, стрічки і наклейки. Чим більше, тим краще.
 • намагайтеся надати блідий колір обличчя. Робиться це за допомогою пудри або світлого тонального крему
 • очі підводите чорним кольором
 • пірсинг — також бажана риса
 • 3. Світовідчуття

  Вам повинна бути властива емоційність і відкритість почуттів. Якщо хочеться плакати — плачте прилюдно! Якщо хочеться сміятися — смійтеся. Якщо хочеться покінчити з собою — … ні, краще подумайте про близьких і черговий раз поплачте. Інакше якщо кінчати з собою кожен раз, коли погано — то ніяких емо не напасешся. Різати вени краще виключно у вигляді творчості — наприклад придумати ліричного героя і писати про нього розповіді або співати про нього в піснях. До речі, про музику …

  4. Музика

  Музиці даного напрямку властива суміш лірики і депресії, а також істерики. Якщо ви все-таки вирішили стати емо, то почніть із зовнішнього вигляду — і тоді ви обов’язково увіллєтеся в суспільство таких же емо-боїв і емо-дів, з якими почнете ходити на концерти і мінятися музикою. Це буде кращим знайомством з групами, ніж поради «що слухати». Зрештою, питання про жанри, напрямки і стилістиці настільки складний і неоднозначний, що часто йдуть різні спори про те, що ж є тру емо, а що не тру.

  5. Спосіб життя

  Продовжуємо розкривати секрети про те, як стати емо. Практика показує, що фізично здорові спортивні хлопці дану субкульуру обходять стороною і навіть виявляють агресію по відношенню до неї. Рішення про те, що хочеться влитися в океан емо-кідів народжується як правило в головах нешкідливих, сумних, абсолютно не дружать зі спортом підлітків. Тому образ життя емо — це школа, концерти, збирання значків і ніякого спорту.

  6. Як стати тру емо

  Тру емо не люблять позерів. Позери — це ті, хто займаються показухою, вливаються в емо-культуру не за покликом серця, а тому що це модно в їх дворі або класі, так що найголовніше правило для тих, хто хоче стати емо боєм і емо дівчинкою — будьте щирі у своєму пориві, відкриті, чутливі.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Культура. Додайте в закладки постійне посилання.