Як стати дівчиною?

Дійсно, цікава тема для розмови. Як стати дівчиною? І якщо у когось ця фраза викликає посмішку — то даремно, адже в якості «вихідного матеріалу» не завжди ми будемо розглядати дівчаток від природи … Так, сьогодні ми будемо всебічно розбирати всі способи, як стати самою дівчиною, як у дівчину трансформуватися хлопцеві і як вже дорослим жінкам вступати, якщо вони вирішили знову стати дівчатами.

Як стати дівчиною, якщо ви — дівчинка

На перший погляд, все очевидно. У чому різниця між дівчинкою і дівчиною? Вимовте ці слова про себе і проаналізуйте результат асоціацій, що виникли в цей момент. За великим рахунком, вся різниця в віці, 12 років — дівчинка, 19 — дівчина.

Але, виявляється, не все так просто. Для того, щоб дівчинка стала дівчиною, необхідно деякий стороннє втручання. Ми зараз говоримо про дефлорації або втрату цноти — в простолюдді. Процес дефлорації буквально розписувати не будемо, але для тих, хто ще не знайомий з цією стороною дорослого життя (для дівчаток) пояснимо.

Під час першого у вашому житті статевого акту з хлопчиком (класичного, вагінального статевого акту) буде порушена природний захист, якийсь запобіжник у вигляді дівочої пліви. Це така плівка всередині вашого статевого органу, повірте на слово — перевіряти не варто.

Отже, як стати дівчиною з дівчинки? Очевидно просто. Необхідне обладнання: чоловік (хлопець) володіє статевим членом, в ерегованому стані налічує не менше 5 сантиметрів (!); Презерватив; зручне приміщення, бажано обладнане ліжком; ванночка для збору крові (жарт).

Поєднавши між собою ці речі в правильній послідовності, зробите статевий акт. Швидше за все, ви станете дівчиною. Швидше за все — це через особисті принципів автора, які не беруть умовностей. На додаток до цього, не факт, що вам вдасться розірвати невинну пліву. Нічого страшного, це фізіологічні особливості організму, буває і таке. Наостанок зауважу, що сам процес перетворення в дівчину принесе вам деякі больові відчуття — це теж нормально. Відразу після акту кровопускання бажано припинити марні спроби зайнятися сексом хоча б на 3-4 дні, бо це може завдати деякої шкоди здоров’ю.

Як стати дівчиною, якщо ти — хлопець

Сумно, дуже сумно думати про те, що є ще такі серед нас, чоловіків. Але що поробиш, сучасне суспільство змушує нас зневажати деякі принципи, а якщо згадати про толерантність — то й зовсім, цей абзац закриють цензурою.

Як хлопцеві стати дівчиною? Якщо ви точно зважилися зробити це, зверніться за допомогою до лікарів-фахівців. Існує ряд операції з перетворення хлопчиків в дівчаток, операції давно вже стали безпечні і цілком реальні у фінансовому плані. Операції пластичні, і до великого вашому розчарування, зауважу (зловтішаючись), що від вашого члена вам нікуди не подітися — його не видалять. Ви можете приймати гормональні препарати щоб виключити ерекцію, але не більше того.

Як знову стати дівчиною

Ось вона, класика жанру. Дійсно, сучасна наука може все. І навіть повернути вам те, що було втрачено даремно. Існує два основних способи відновлення дівочої пліви: зшивання її або ж відновлення за рахунок входять в піхву тканин.

У першому випадку, операція швидка, але і результат збережеться на 2-2.5 тижні.

Другий варіант складніше і дорожче, але й ефективніше: по суті, тканина дівочої пліви створюється з слизової оболонки входу в піхву. Називається цей метод тришарової Гіменопластика.

Існують протипоказання, але вони не істотні — операції носить пластичний характер. Вам доведеться пройти тест на непереносимість до наркозу, не більш того. Але краще пройти обстеження у гінеколога і принести його результати безпосередньо в клініку, в якій ви плануєте відновлювати свою непорочність — хіба мало, зі здоров’ям жарти погані, можливо вам просто не можна робити такі операції.

Тепер ми знаємо всі шляхи, як стати дівчиною. Кілька неординарно, стосовно хлопців, але що поробиш — про часи, о звичаї!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.