Як стати цікавою?

Бути цікавою людиною це дуже здорово! До таких людей тягнуться, цінують і поважають. Як правило, навколо них крутиться безліч людей і відбувається купа подій. Але як стати цікавою людиною?

Придивіться до себе краще, напевно у вас є якісь особливості, інтереси, погляди, риси характеру, за які вас так люблять друзі. Ну от, ви вже стаєте цікавою людиною!

Іноді ми думаємо, що наші інтереси не примітні і їх не так багато. Ну, наприклад, «слухати музику», хто цього не любить? Почніть цікавитися історією музики, розбиратися в жанрах і в різних аспектах. Погляньте на це заняття з іншого боку, і ви дізнаєтесь багато нового і цікавого для себе. А також це може стати гарною темою для розмови з друзями, напевно, ви їх чимось здивуєте. Пізнавати щось нове і розширювати свій кругозір це один із способів як стати цікавою людиною. Боріться з комплексами, які з’являються через недоліки в зовнішності. Загострюйте увагу на своїх кращих якостях, так ви не тільки підійміть свою самооцінку, а й розташуйте до себе оточуючих. Бути цікавою особистістю — це не тільки мати яскраву зовнішність. А навпаки: творча спрямованість характеру і щирість, дає цю саму яскравість. Наш характер формується під впливом оточуючих факторів, це говорить про те, що його можна змінювати і знаходити необхідні риси. Відповідаючи на питання як стати цікавою особистістю, можна виділити кілька аспектів: насичувати інтелект, знайти для себе улюблене заняття, розвивати позитивні риси характеру, а так же спілкуватися з людьми. Ну а як стати цікавим співрозмовником розглянемо нижче:

 • Слід цікавитися іншими людьми, в процесі розмови дізнаватися про життєво важливих для них проблеми, але не бути нав’язливим.
 • Вміти слухати, вміння слухати завжди завойовує оточуючих.
 • Бути привітним і доброзичливим, доброта дуже цінується людьми.
 • Будьте ініціативними, починайте першими бесіду з нейтральних тем (погода, робота, сім’я, хобі, захоплення, відпочинок).
 • При бесіді, намагайтеся дивитися в очі, це показує, що ви нічого не приховує і не замишляє поганого.
 • І, звичайно ж, посміхайтеся! Посмішка завжди надихає!
 • Варто зауважити, що людина володіє почуттям гумору цікавіший для оточуючих. Так що якщо ви щасливий володар його, то користуйтеся ним!
 • Ці правила не складні, дотримуючись їх, ви дізнаєтеся як легко стати цікавою (-им) в спілкуванні.

  Якщо говорити про те, як стати цікавою дівчиною, то тут особливу увагу слід приділити зовнішності. Займіться своїм іміджем, зробіть нову зачіску, поновіть гардероб. Віддавайте перевагу одягу яскравих кольорів. Порадьтеся з близькими, що краще вам йде, а краще сходіть в студію створення іміджу. Стилісти дадуть вам поради і допоможуть відповісти на питання як стати цікавою.

  Ну а яка дівчина не задається питанням, як стати цікавою для хлопця, чоловіка? Давайте розглянемо, як стати цікавою чоловікові.

  Як відомо, чоловіки люблять різноманітність, так що потрібно експериментувати із зачіскою, одягом і навіть увлеченіямі.Будь красивою і доглянутою. Так, чоловік в першу чергу оцінює візуально жінку, але потім зав’язується розмова. Цікава жінка проста у спілкуванні. У розмові не варто в усьому погоджуватися з чоловіком, іноді необхідно йому суперечити. Представники сильної половини людства обожнюють доводити свою правоту, крім того, пожвавлюється бесіда.

  Прагни до розвитку, вивчай-небудь нове. Насичував своє життя новими заняттями (читай, книги, дивися фільми, займайся спортом, навчався на курсах, захоплюйся, наприклад фотографією і т.д). Цікався успіхами і справами чоловіка. Проявляй сама ініціативу. Так само не забудь про увагу, чоловікові теж хочеться, щоб його обіймали, цілували і говорили ласкаві слова.Будь відвертою з ним, він буде почувати себе більш значущим.

  У сексі будь винахідливою, це дуже важлива для чоловіка частину життя. Придумайте ритуал, який буде повторюватися, наприклад кожну п’ятницю робіть еротичний масаж. Або влаштовуйте йому сюрпризи, надягайте красива нижня білизна і панчохи, готуйте улюблені страви.

  речі, особливо цінують чоловіки в жінках — це вміння піклуватися, легкий характер і розум.

  Потрібно навчитися бути бажаною і єдиною, навчитися бути і другом і подругою, коханкою і дружиною, турботливою і ніжною, уважною і щиро цікавиться його справами — і тоді ваш чоловік ніколи не занудьгує з вами, і йому буде ніколи шукати всі ці якості в інших жінках на стороні.

  Все в ваших силах! Успіхів!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.