Як стати чарівником?

Чарівництво — це світ казки, де живуть феї, чарівники, що говорять тварини і гноми. Напевно, вам знайомі казки, де феї перетворюють тварин в людей і навпаки, де чаклуни можуть управляти погодою, де існують магічні предмети, такі як чарівна паличка, килим-літак, шапка-невидимка і чарівне дзеркало. Багато хто вже виросли, але досі вірять в чари. Вірять в диво, в те, що за помахом чарівної палички все може змінитися. Чи є місце чарівництву в реальному житті? Якщо так, то як стати чарівником?

У поняття чарівництва кожен вкладає своє значення. Хтось хоче перетворювати камінь в золото (алхімія), інші мріють про здатність зцілювати хвороби або вміти літати. Чого хочете саме ви?

Ви звичайно можете стати фокусником — у продажу є велика кількість книг з цієї теми. Зовні фокуси дуже схожі на магію, але це лише спритність рук. Ви так само можете знайти вчителя-мага або піти в школу магії, але в більшості випадків це просто обдурювання. Але, якщо ви знаєте людину, яка дійсно володіє магічними здібностями — то вам сильно пощастило. Попросіть його взяти вас в учні. Якщо ви дійсно хочете навчитися керувати своєю долею, не женіться за зовнішньою атрибутикою чарівника — мантія, посох або чарівна паличка або кришталеву кулю навряд чи допоможуть вам навчитися чаклувати. Як стати чарівником по-справжньому читайте далі.

Як стати чарівником в реальному житті?

Наука відкидає чари і чаклунство, вважаючи їх псевдонаукою, в той час як життя надає нам чимало доказів зворотного.

Хто такі чарівники? Ті, хто може керувати природою, обставинами, іншими людьми. Чарівники і чарівниці зазвичай добрі, на відміну від чаклунів і відьом. Напевно з кожним з вас в житті траплялося щось незвичайне, що не можна пояснити розумним способом. Це і є чари! У кожному з нас закладені магічні здібності від природи. Ми просто не помічаємо їх і не хочемо розвивати.

Наприклад, всім відомі такі феномени, як яснобачення, телекінез, паранормальні явища, привороти і відвороти, пристріту, прокляття і т.д. Цей список можна продовжувати ще довго. Наука не в змозі пояснити ці загадкові явища, але тим не менше вони реально існують.

Як стати чарівником по-справжньому

 • Управління тілом. Ми всі приходимо у світ, володіючи деяким набором магічних здібностей. Часто вони виявляються в стресових ситуаціях, коли приховані можливості активуються. Наприклад, тікаючи від скаженої собаки, людина може розвинути справді фантастичну швидкість, хоча в реальному житті не відрізняється особливими фізичними здібностями. Завдання початківця чарівника зуміти використати ці здібності за власним бажанням. Що для цього робити? Треба відчувати своє тіло і вміти їм керувати. Навчіться техніці релаксації, слухайте своє тіло. Якщо ви навчитеся розуміти сигнали тіла, то позбавитеся від багатьох хвороб і запобіжите поява нових. Ось це справді диво! Релаксації, медитації та управління тілом вчить така духовна практика як йога.
 • Інтуїція. Інший приклад чарівництва в реальному житті — передбачення або передчуття. Наприклад, деякі люди, у яких добре розвинена інтуїція, можуть отримувати знання, які попереджають їх про якесь нещастя: вони раптом відмовляються летіти на цьому літаку або їхати на поїзді. Потім з’ясовується, літак розбився, а поїзд потрапив в аварію. Головне, не дати розуму заглушити голос інтуїції, а в сучасному світі це відбувається постійно. Деякі вчені вважають, що розум — це досвід, накопичений протягом нашого життя, а інтуїція — це досвід усіх попередніх поколінь. Інші вважають, що інтуїція — це наш зв’язок з космічним розумом, який завжди підкаже правильне рішення, треба тільки вміти його слухати. Що б насправді не стояло за поняттям «інтуїція», в будь-якому випадку — це справжня магія. Ви напевно стикалися з проявом інтуїції у житті — наприклад, коли здавали тест не підготувавшись, ставили відповіді навмання. Якщо всі, або більша частина відповідей були правильні, то ваша інтуїція розвинена добре, якщо ні, то необхідна практика. Можливо, ви занадто раціональні. У будь-якому випадку, кожен може розвинути інтуїцію в більшій чи меншій мірі.
 • Думки матеріальні. Як це не парадоксально ми дуже багато можемо добитися силою думки. Кажуть, що якщо дуже сильно чогось бажати, то це неодмінно збудеться. Так само говорять інше: бійся своїх бажань, вони можуть збутися. Зазвичай матеріалізуються ті думки, які пов’язані з сильними емоціями. Наприклад, страх. Якщо ви дуже сильно чогось боїтеся, наприклад, застрягти в ліфті, то рано чи пізно ви в ньому застрягнете. І будете в цьому винні тільки ви, тому що своїми постійними думками про щось ви притягуєте цю подію, як би підживлюєте його своєю енергією. Намагайтеся мислити позитивно. Не бажайте іншим зла — бо це зло повернеться вам же.
 • Виконання бажань. Так само за допомогою думок можна прискорити виконання ваших бажань. Все буде збуватися як за помахом чарівної палички. Задайте конкретну мету і візуалізують її виконання якомога частіше. Наприклад, ви хочете, щоб у вас був червоний Мерседес. Представляйте з боку, як ви їдете в цій машині, яку радість у задоволення ви при цьому відчуваєте. Представляйте ситуацію у всіх подробицях. Ви самі запрограмуєте себе на досягнення мети!
 • Отже, ваші перші кроки зроблені! Головне пам’ятаєте, щоб стати чарівником, треба вірити в себе і свої здібності, і у вас все вийде!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.