Як стати бухгалтером?

У наш час професія бухгалтера впевнено займає лідируючі позиції серед найбільш популярних професій. Вона є найбільш затребуваною і поширеною серед всіх інших фінансових і навколо-фінансових спеціальностей. Як же стати бухгалтером?

Завдання бухгалтера

Основною діяльністю бухгалтера так чи інакше є виконання роботи по різноманітним бухгалтерським операціям, паралельно з цим — складання фінансових звітів в жорстко встановлені терміни. Роботу необхідно виконувати максимально якісно, в сфері фінансів немає місця помилок.

Хто може стати хорошим бухгалтером

Для початку визначимо рамки пошуку — бухгалтером стати може лише вкрай відповідальний і високоорганізований чоловік. Для цієї спеціальності необхідно мати аналітичний склад розуму і непоганими математичними здібностями, в процесі роботи ви повинні обробляти колосальну кількість саме цифрових даних, чисел.

Не зайвими будуть також здатність мислити логічно і хороша пам’ять.

Кілька способів, як стати бухгалтером

 • Найбільш очевидний шлях — закінчити вищий навчальний заклад з відповідної спеціальності. Під «відповідною спеціальністю» ми розуміємо спеціальність «Бухгалтерський облік і аудит».
 • Вивчати бухгалтерська справа в спеціалізованому фінансовому коледжі.
 • Зайнятися самонавчанням: знайти необхідну літературу, Інтернет-ресурси і багато часу, щоб посвятитися в усі премудрості бухгалтерської справи.
 • Піти працювати молодшим бухгалтером — в тому випадку, якщо у вас є знайомий бухгалтер, готовий прийняти на себе тягар відповідальності за Вашою підготовці.
 • І наостанок, найсучасніший метод — пройти навчання на профільних курсах, платних і короткострокових.
 • Який би ви метод не обрали, за його повного завершення ви станете повноцінним, готовим до роботи бухгалтером. І нехай відразу ви не зможете стати головним бухгалтером і отримувати величезні гроші — шукайте будь-яку роботу. Додайте своє резюме на всіх інтернет-порталах і рекламних дошках, де люди шукають вакансії. Обдзвоніть всі офіси, які потребують бухгалтерів, поясніть, що нестача практики в цій справі ви перекриєте своєю здатністю навчатися на льоту, нелюдською працездатністю і працьовитістю. Тисніть на те, що вас хвалили ще під час навчання і якщо є шанс — дістанете рекомендації з місць навчання, вони здорово допоможуть знайти роботу.

  Не прагнете знайти щось високооплачуване, малоймовірно що вам це вдасться. Нам зараз важливі не гроші, а досвід, без нього не вийде стати хорошим бухгалтером і почати крокувати по службових сходах вгору широкими, впевненими кроками. Влаштувавшись на роботу, проявіть себе — і вас обов’язково помітять! А там вже і зрозумієте, і іншим розкажіть, як стати головним бухгалтером і успішно будувати свою кар’єру.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.