Як стати блондинкою?

Існує негласна істина, мовляв чоловіки віддають перевагу саме блондинкам. Швидше за все, це не стовідсотково вірне твердження, але незважаючи на це багато жінок все одно мріють стати блондинками. Причому включаючи тих представниць, хто може похвалитися своїм натуральним, природним темним кольором, чи не кольором вугільно-чорним. Чим же обумовлений цей інтерес — справа не першочергове, і з’ясовувати ми це поки що не будемо; давайте краще з’ясуємо, як стати блондинкою без шкоди для свого волосся?

Відомі методи, як стати блондинкою без жовтизни

На поточний момент часу найпопулярнішим методом, як стати блондинкою, продовжує бути використання спеціальних освітлювачів. Вибір серед цих засобів дуже широкий — спасибі розвивається хімічної галузі, але тим не менше, треба пам’ятати, що основними реагентами все ж залишаються звичайна перекис водню (або гидроперит) і розчин аміаку (той же нашатирний спирт).

Принцип дії освітлювачів простий до неподобства. При перемішуванні і нанесенні на ваше волосся ці компоненти починають реагувати (вступати в реакцію) з кольоровим пігментом вашого волосся і фактично руйнують його.

Виходячи з цього, за великим рахунком весь процес освітлення зводиться до видалення фарбувальних пігментів волоса. Необхідно також врахувати, що волосся на протязі процесу освітлення піддаються наймогутнішого впливу, адже освітлюючі речовини проникають в глиб кожного волоса — а інакше результат вас не порадує.

А як з брюнетки стати блондинкою? Точно також, висвітленням, але необхідно врахувати такі особливості процесу. Взагалі, чорні і руді волосся (так, є ті, хто з рудою стати блондинкою хоче …) відрізняє від світло-русявого сам барвний пігмент. Тут він не розсіяний, а зерновий, тобто більший і концентрований. Відповідно, видалити такий пігмент в рази важче — і тут починаються помилки.

В цьому випадку швидко стати блондинкою не вийде. Але ж хочеться! Нетерплячість може привести до жахливих наслідків: якщо намагатися освітлити темне волосся на велику кількість тонів (5-6) за один раз, вони будуть неодмінно сильно пошкоджені. І тому висвітленням темних волосся займаються в кілька етапів.

Запам’ятайте важливу річ: за один цикл освітлення не можна знебарвлювати волосся більш ніж на 1-2 тони. Проміжок часу між освітлення — не менше двох тижнів, а краще — три, дайте волоссю відновитися. Ну а власне кількість самих процедур по освітленню — на ваш розсуд, 3-5-7 — все залежить від того, який відтінок ви бажаєте спостерігати в результаті.

Справедливо було б зауважити, захочете ви з шатенки стати блондинкою або з рудою — не важливо, результат не завжди буде відповідати вашим очікуванням. Далеко не всі темні волосся взагалі можна освітлити до ідеально білого кольору, кінцевий відтінок все одно може відсвічувати рудизною або жовтизною — а їх прибрати вже практично неможливо, невже продовжувати палити волосся ще місяць?

Є вихід з цієї ситуації! Після освітлення на такі волосся необхідно нанести барвник, що володіє ефектом оптичного відбілювання. У ньому присутній синій пігмент, а він візуально нейтралізує цю непривабливу жовтизну вашого волосся, зробить їх значно біліше.

Не можна залишити без уваги такий факт. Ні в якому разі не намагайтеся освітлити волосся, які раніше були пофарбовані в темні відтінки! Неважливо, якою фарбою ви користувалися — хімічної або натуральній (та ж хна, докладніше можна прочитати в статті «Як стати рудою» — скористайтеся пошуком по сайту).

Перед висвітленням фарбованого волосся необхідно обов’язково видалити всю фарбу. Для цього скористайтеся спеціальним «смивателем» фарби. Це засіб призначений для безпечного і нешкідливого видалення фарби з волосся, до того ж ваше волосся вже стануть світліше. Важливий факт, що після його застосування (змиває), протягом декількох (як правило, 2-3) тижнів не можна взагалі фарбувати волосся будь-якими фарбами. Навіть на перший погляд невинне тонування — заборонено.

Найкраще стати блондинкою без шкоди для волосся використовуючи мелірування. Мелірування увазі під собою часткове знебарвлення конкретних пасом. Чому краще?

перше, ви піддаєте хімічній обробці лише частину волосся — а про здоров’я забувати не можна взагалі ніколи, по-друге, мелірування на темному волоссі виглядає дуже привабливо і дуже виграшно.

Отже, ми розглянули основні положення, як стати блондинкою. Наостанок хотілося б додати, що існують і інші способи, як добитися ефекту платиново-білого волосся, але розглядати ми їх не стали, «завдяки» їх низької ефективності та відносної собівартості. Освітлити волосся можна і в домашніх умовах, а для того, щоб нанести професійну фарбу — необхідно йти в спеціалізований салон, що вже накладає певні обмеження. Хтось не має можливості через незручного географічного положення, хтось просто не довіряє справу за створення свого образу стороннім людям, нехай навіть і визнаним професіоналам.

Це особиста справа кожного, засуджувати ми не в праві, можемо лише порадити — щоб швидко стати блондинкою, зверніться за допомогою до експертів, це їх робота і вони прекрасно розбираються, що добре, а що не дуже.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.