Як стати актрисою?

Напевно, немає жодної дівчини, яка в дитинстві чи в юності не хотіла стати акторкою. Грати в кіно, отримувати престижні премії, бути на обкладинках журналів, загальним кумиром і улюбленицею … Здавалося б, що може бути цікавим? Насправді, можливість стати знаменитою акторкою є у багатьох. Питання в тому, як правильно реалізувати цю можливість. І ще одне питання: чи дійсно професія актриси завжди і неодмінно пов’язана зі славою, шаною і високими гонорарами за цікаві ролі? Спробуємо в цьому розібратися.

Хочу стати актрисою. Театр, кіно, телебачення

Отже, ви твердо вирішили, що бажаєте бути актрисою і більше ніким. Ви впевнені у своєму таланті, у вас чарівна зовнішність, а головне — величезне бажання стати відомою. Для вас є кілька шляхів. Перший і найочевидніший — вступити до театрального вузу на спеціальність «акторська майстерність». Таких вузів в Росії чимало. Найвідоміші — Російська академія театрального мистецтва (РАТІ-ГИТИС), Вище театральне училище імені Щепкіна, ВТУ імені Щукіна (в просторіччі іменовані Тріска і Щука), школа-студія МХАТ, ВДІК, Московський університет культури і мистецтв. Педагоги з багаторічним досвідом передадуть вам всі таємниці акторської «ремесла». Після закінчення вузу ви можете поступити на службу в театр — столичний, якщо пощастить знайти місце, або провінційне. Це, звичайно, далеко від вашої мрії, але може стати першим кроком до неї.

Не бажаєте чекати так довго? Хочете стати відомою актрисою без спеціальної освіти? Дійсно, багато знаменитих актриси стали такими, не маючи освіти. Для когось «квитком» у артистичну життя стала знімальна площадка кінофільму: режисер чи помічник режисера побачив відповідний типаж, запросив на зйомки, а після виходу фільму на екран дівчина прокидається відомою актрисою кіно. Рідко, але так буває, тому не варто нехтувати оголошеннями про кастинги на різні, нехай для початку невеликі й епізодичні ролі. Часом у світі кіно варто лише «засвітитися», а якщо вже тебе помітили, запрошення на серйозну драматичну роль — цілком можливо.

Самий відповідний шлях для дівчини, яка прагне до популярності — це телебачення. Це особливий світ, де акторський талант потрібно постійно і практично від усіх, хто потрапляє в об’єктив телекамери, від провідних до масовки в ток-шоу. Що вже говорити про світ реклами — це «безпрограшна лотерея» для майбутніх зірок: ти на очах у мільйонів по сто разів на день! Всі пам’ятають рекламу соку «Моя сім’я»: «Ти ж лопнеш, дитинко». Сьогодні героїня цієї реклами, Діана Шпак — актриса і телеведуча, що можна було передбачити вже в ті дні, коли реклама тільки вийшла на екран.

Коротше кажучи, можливостей стати актрисою, і навіть відомою актрисою — дуже багато. Дерзайте, і не виключено, що у вас все вийде. Хто знає, може бути, ви навіть переступите рамки всеросійської популярності і зможете стати голлівудською зіркою.

Як стати актрисою в Голлівуді: керівництво до дії

Російські актриси нечасто удостоюються честі бути запрошеними в кінопроекти відомих голлівудських режисерів. Актрис, імена яких знають не тільки в Росії, але і за кордоном, можна перерахувати по пальцях. І тим не менш такі щасливиці є, що має мотивувати кожне юне обдарування: це можливо не всім, але все-таки можливо! Російське коріння — у багатьох кінозірок, від Мілли Йовович до Леонардо ді Капріо. Хочете сяяти в Голлівуді? Для цього, крім акторської майстерності, потрібно як мінімум володіти англійською мовою. Непогано було б оселитися де-небудь неподалік від «фабрики мрій», щоб у долі з’явився шанс звести вас з відомим режисером. Не готові на переїзд в США? Вважаєте це занадто великий жертвою? Значить, ви не так вже сильно хочете стати зіркою кіноекрану. Для тих, хто дійсно чогось хоче, немає нічого неможливого.

Як стати актрисою: ви дійсно цього хочете?

Світло софітів, букети квітів, мільйонні гонорари, шанувальники під вікнами … Неодмінні атрибути знаменитості. А ще життя актриси — це багатогодинний важка праця на знімальних майданчиках, іноді в несприятливих умовах. Це постійні переїзди, перельоти з одного міста в інше, незліченні готелі, недосипання, і так далі. Акторську життя, навіть якщо вона пов’язана зі славою (яка ніколи не буває вічною), не назвеш безхмарним і легким. Але знаходяться люди, які здатні подолати всі на світі, щоб стати актрисою. Якщо ви з їх числа — в добру путь!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.